Jump to content

2015.06.29-30. *Kombank Arena, Beograd* Belgrade Calling: Judas Priest, Helloween, Toto, Steel Temple


LazaGNR

Recommended Posts

hs83er.jpg

 

Facebook

 

Last.fm

 

Vidim veceras najavu dolaska Judas Priest ponovo u BG:

http://svetgitara.co...laze-u-beograd/

Legendarni engleski heavy metal sastav Judas Priest, nastupice na Kalemegdanu 29. juna ove godine, kao hedlajneri festivala Belgrade Calling 2015.

 

Ovim nastupom će promovisati i svoj novi album „Redeemer of Souls“.

Uz njih, nastupiće još i bendovi Helloween i Steel Temple.

 

Ulaznice za ovogodišnji Belgrade Calling biće u prodaji od srede 11. marta preko Eventima, a cene su 2.990 dinara za parter, 3.990 dinara za Golden parter (samo 2000 ulaznice) i 4.500 dinara za Fan pit (samo 1000 ulaznica)

 

A na Eventimovom sajtu vidim da su pored njih najavljeni i Toto.

Edited by Lou
format

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno! :rockdevil: Za Judase je jos ljetos pocelo da se suska da bi mogli doci, pa onda opet prethodnih dana, ali sam bio dosta skeptican da ce ih potvrditi kako su dani odmicali. Ovo za Helloween me je pravo iznenadilo! Jos samo kad bi oba benda imali istu minutazu na raspolaganju, npr oba benda po sat i po, to bi bilo milina.

 

Organizatori kao i obicno kenjaju sa ovim sektorima i parterima, ali tako je to.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što neko reče, ni meni se ne sviđaju one varijante sa pregradama, parterima, odeljcima...Možda je za nijansu povoljnija okolnost što se ova manifestacija ne odigrava na Ušću. Da li imamo garancije da će fan pit biti ograničen na samo 1000 mesta a onaj drugi deo (pretpostavljam iza njega) na 2000? Mnogo je još nejasnih stvari, i bez obzira na odgovore, ja kartu neću kupovati bar do maja... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

JUDAS PRIEST I TOTO SE SELE NA UŠĆE!

Poštovani,

Sa zadovoljstvom vas obaveštavamo da se oba koncerta ovogodišnjeg Belgrade Calling 2015 festivala premeštaju na novu lokaciju – park Ušće.

Iako je prvobitno bio planiran i najavljen Kalemegdan, Judas Priest i Toto su dostavili specifične tehničke zahteve u cilju što boljeg i kvalitetnijeg zvuka.

Obzirom da su oba benda poznata po perfekcionizmu i visokim standardima svojih koncerata, zajedno sa njihovim menadžmentom odlučili smo da celokupan festival prebacimo na Ušće.

Verujemo da će publika maksimalno uživati u svirci istinskih legendi na Ušću i još jednom apelujemo da obezbedi svoje ulaznice na vreme.

Ulaznice kupljene za Kalemegdan automatski važe za Ušće, a cena za sve kategorije ostaje nepromenjena.

S poštovanjem

Avalon Produkcija

Edited by Talvi
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...