Jump to content

2015.06.07. *Dom omladine, Beograd* Saint Vitus, Superhammer


Talvi

Recommended Posts

A ono, you can't really blame them

Pojavi se 50 ljudi od kojih su 30 došli iz nekih razloga koji ih ne čine fanovima

Ja sam prva došla da čujem Burial, Born i War, ostale znam, ali ono... Ne mogu da se nazivam ne znam kakvim fanom sad

Publika baš bila mrtva, mnogo se to bolje vidi pozadi kad stojiš

 

Hoću da kažem, sve i da su odrađivali, jasno mi je zašto su odrađivali

Nisam gledala ovih par nastupa na turneji, ne znam kako je tamo bilo

 

Što se samog organizatora tiče, sve lošije i lošije rade posao, činjenica

 

Nemam pojma koji je bio deal sa band-om; skoro da sam siguran da su svirali za neku fiksnu sumu, te bi trebalo ( u smislu $) da im se jebe koliko ce ljudi da dodje na koncert. Profi bi bilo da su otprasili neki posten set od minimum 1h+, ono sinoc je bilo odradjivanje do koske.

Inace, publika je bila skroz ok, sasvim su dobro reagovali, nema tu band sta da im zamera.

O (ne)organizatoru ne treba trositi vise reci...samo se nadam da su pukli toliko da vise nikad ne organizuju nijedan cert...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jer je epikus dumikus, trešeri u međužanru divljali ispred bine

Ravno polovina bila tiha, čak ni aplauza

Ne znam gde ste stajali, ali iza je tako bilo

 

Opet, organizator

Svaka njima čast na imenima koja dovlače

Sve imena koja su nekad bila imena

Ne znam čak ni otkud im pare da pokrivaju toliko "propalih" svirki

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj utisak je da je atmosfera u publici i uopste na koncertu bila sasvim ok. Ni ja nisam ocekivao da ce biti vise ljudi, cak mi je i ono djelovalo pristojno popunjeno. :)

Slazem se da je vokal mogao biti jasniji i glasniji, ali ok.

Po obicaju sam malo razgledao merch, iako nisam planirao nista da kupim. Majice bas skupe, 2500 din. Bilo je nekih sa bas mocnim motivima i slikama, 1200 din, ali sve male velicine i 2XXL, ocigledno ih rasprodaju.

Najjaci su mi bili prisivaci - neko tanko crno platno, dosta okezano po rubovima, nepravilnih dimenzija, ukoso odsjeceno :lol: kao da ih basista, u stondiranom stanju, reze makazama dok u onom tour kombiju putuju ka novom odredistu. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, ako je trecina kluba bila popunjena, nije to loshe, posto je po ovoj prodaji delovalo bash jadno i da nece biti vise od 30 ljudi.

Inace, cudi me da se zalite da je nastup bio tezga, gledao neke snimke sa ove turneje, Reagers deluje bas nalozeno, Chandler isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj utisak je da je atmosfera u publici i uopste na koncertu bila sasvim ok. Ni ja nisam ocekivao da ce biti vise ljudi, cak mi je i ono djelovalo pristojno popunjeno. :)

Slazem se da je vokal mogao biti jasniji i glasniji, ali ok.

Po obicaju sam malo razgledao merch, iako nisam planirao nista da kupim. Majice bas skupe, 2500 din. Bilo je nekih sa bas mocnim motivima i slikama, 1200 din, ali sve male velicine i 2XXL, ocigledno ih rasprodaju.

Najjaci su mi bili prisivaci - neko tanko crno platno, dosta okezano po rubovima, nepravilnih dimenzija, ukoso odsjeceno :lol: kao da ih basista, u stondiranom stanju, reze makazama dok u onom tour kombiju putuju ka novom odredistu. :lol:

 

nisam bio na koncertu, ali po ovome sto pricas, to su klasicni sito/farba - diy punk/crust prisivaci, sasvim je normalno da su takvi, posle ti krojis sebi kako hoces ;)

Edited by Chicken Little 420

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra je bila svirka. Ne može da se spori da je bila prekratka, biće da su i nešto od stvari svirali brže i time dodatno skratili satnicu.

 

Očekivao sam i manje ljudi od onoga, ali opet je bilo srednje žalosno.

 

Ne znam šta očekujete od doomera na bini, da skaću i ložački pokazuju rogove ka publici? Jedini koji je bio nikakav je basista, smoren kao onaj specijalac iz KKN-a, čak je i neskriveno zevnuo dok je Čendler svirao uvod za "Born Too Late". Bubnjar sabija bez zezanja, eto šta znači imati mladu snagu u bendu.

 

I preskupa roba. Sve je to bilo preskupo za ovako kratko iskustvo, jebem li ga.

 

Lepo dok traje, a posle - žal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...