Jump to content

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Preturam nesto po casopisima i posterima,kad naletim na ovo i setim se,da mi ih je davno jedan lik poklonio kad sam kupovao od njega neke stvari.Ovaj Suldinerov podpis,nekako sada iz ove perspektive, kada legenda vise nije ziva,izgleda,bas mocno!

 

Picture%20075_zpsjmyrwxee.jpg

 

Picture%20076_zpsdttrxnjh.jpg

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nekad su bili na zidu moje sobe P1090661_zpsbxsakztu.jpg

 

P1090659_zpsrtr0ra7w.jpg

 

P1090654_zpstla74xzo.jpg

 

P1090655_zpsierrvox1.jpg

 

Evo i prvog Yugoslovenskog fanzina Explosive nulti broj , uredio i stampao Simo Rebic iz Odzaka .Vecinu tekstova preveo iz raznih stranih Metal hammer ,kerrang casopisa Branko Badzic

P1090664_zpszg3jt7et.jpg

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

... .Vecinu tekstova preveo iz raznih stranih Metal hammer ,kerrang casopisa Branko Badzic

Zvani Šlog.

Nisam znao jebote da je on pisao (prevodio) tekstove za taj Explosive.Ja sve mislio to Polzovici radili pre Hard Metala.

 

@Sloba:nema toga nigde vise da se nadje.Sem kod kolekcionara mozda.

Mrzi me da ceprkam po casopisima da proverim tacan datum,ali to je neka '88-'89 valjda.Ne znam da li je izaslo mozda dva (ili tri) broja sveukupno.

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dudi kad je izasao ovaj Explosive fanzin? Nikad nisam cuo za to jbt, ne mogu da verujem. Ima to gde da se nadje?

 

Izasao je 1988 godine ,ja imam samo ovaj broj . Dobio sam od Sime (Ghost house ,Pergament ,Heller menadzer ,izdavac ) a sad gde ima da se nadje neznam jbg .

 

Zvani Šlog.

Nisam znao jebote da je on pisao (prevodio) tekstove za taj Explosive.Ja sve mislio to Polzovici radili pre Hard Metala.

 

@Sloba:nema toga nigde vise da se nadje.Sem kod kolekcionara mozda.

Mrzi me da ceprkam po casopisima da proverim tacan datum,ali to je neka '88-'89 valjda.Ne znam da li je izaslo mozda dva (ili tri) broja sveukupno.

Da i Slog je preveo nesto al tu su i Polzovici i Jadranka Jankovic . nekoliko brojeva ne znam tacno koliko ,kasnije su bili samo katalozi za narucivanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...