Jump to content

Recommended Posts

Е хвала лепо. Мада је мени тај warhammer 40.000 прва асоцијација на ону видео игрицу (која је иначе феноменална). Нисам знао да је видео игра рађена на конто стоне игре и да је цела та прича толико матора.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
6 hours ago, Haos sam ja said:

ludilo od događaja, doduše ne znam kako ovo sve može da se nagura u isti dan

Još ubacili Brajde, pa kolko će da sviraju, pola pesme:haha:

47 minutes ago, kuruz said:

Incantation na tom plakatu treba da bude iznad svih ostalih, a ne u trećem redu

I sKuruzom da se složim!

al stavrno mogli su bar dva mesta iznad..

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dobro, ima par osmica

Kad smo kod hot takes, meni Pig Destroyer više u tom košu solidnih / justAnother bendova nego što mi je Prowler klasik, jedva da ga se i sećam... Dobar je, možda nisam dovoljno slušao, ali nije me nešto oduvao, više mi se urezao bend u glavu zbog hvaljenja ovde, čak i od strane dm/grind turista, nego što mi je slušanje ostavilo utisak.

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A za At the Gates - Slaughter sam već srao pre mnogo godina pa nisam hteo da se ponavljam, ali ajd kad sam već tu, bukvalno ima jedna odlična pesma na albumu, ostalo mahom dosadno, ima još par dobrih ali nikakav vrhunski materijal, nosi taj Blinded by Fear classic status celog benda bukvalno.

Kao bolji je prvi album, mogao bih njega još neki put da obrnem, al teško, kad sam slušao to i prvu In Flames fazu, baš mi nije bilo jasno šta je tu dobro. Dark Tranquility mi nekako simpatičniji ali i oni pogode po par hitova po albumu i tako svaki album. Izgleda je to neka melodeath for(mul)a. Melodeath je sranje žanr, od death metala koji je melodičan, valja samo Death :haha:

Pardon, zaboravio sam meni apsolutno najbolji melodeath album: Edge of Sanity - Crimson, ruke i noge se pozlatile Swanu, ono je fantazija

Ali opet ni on nije klasičan melodeath :haha:

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sledeći put da prave poster po kriterijumu "šta se sviđa demonseedu". Nisam ni ja neki fan Godflesh pa to ne znači da Streetcleaner nije čisti klasik. Mogao je Incantation u drugi red al ista im je veličina fonta kao i dva reda iznad i ispod njih tako da su ih ispoštovali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

7 hours ago, Demon Seed said:

A dobro, ima par osmica

Kad smo kod hot takes, meni Pig Destroyer više u tom košu solidnih / justAnother bendova nego što mi je Prowler klasik, jedva da ga se i sećam... Dobar je, možda nisam dovoljno slušao, ali nije me nešto oduvao, više mi se urezao bend u glavu zbog hvaljenja ovde, čak i od strane dm/grind turista, nego što mi je slušanje ostavilo utisak.

 

Bolji su mi Terrifyer i Book Burner, bas kidaju. Njima je svaki album drukciji..

7 hours ago, Demon Seed said:

A za At the Gates - Slaughter sam već srao pre mnogo godina pa nisam hteo da se ponavljam, ali ajd kad sam već tu, bukvalno ima jedna odlična pesma na albumu, ostalo mahom dosadno, ima još par dobrih ali nikakav vrhunski materijal, nosi taj Blinded by Fear classic status celog benda bukvalno.

Kao bolji je prvi album, mogao bih njega još neki put da obrnem, al teško, kad sam slušao to i prvu In Flames fazu, baš mi nije bilo jasno šta je tu dobro. Dark Tranquility mi nekako simpatičniji ali i oni pogode po par hitova po albumu i tako svaki album. Izgleda je to neka melodeath for(mul)a. Melodeath je sranje žanr, od death metala koji je melodičan, valja samo Death :haha:

Pardon, zaboravio sam meni apsolutno najbolji melodeath album: Edge of Sanity - Crimson, ruke i noge se pozlatile Swanu, ono je fantazija

Ali opet ni on nije klasičan melodeath :haha:

Arghoslent.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Haos sam ja said:

Sledeći put da prave poster po kriterijumu "šta se sviđa demonseedu".

:haha:

Esam ja rekao da ne valja poster???

Godflesh nisam fan ali je objektivno kvalitet i klasik, At the Gates nisam fan, a objektivno na SotS Blinded by Fear po kvalitetu toliko odskače od ostalih pesama da je to toliko očigledna objektivna istina da ispadaju iz priče diskusije o ukusima 😄

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...