Jump to content

Eyesburn (2015- )


VoivodBG

Recommended Posts

  • 3 months later...

Bend koji nije dobio kurcheve u chelo zbog obradjivanja "Pantere" i zvuka koji je skoro pa identichan nece loshe proci sa ovim.

 

Ako su hteli nekog da fura Lejnov fazon, komotno je Shima iz "Cardinal Pointa" mogao da dodje i da pojede.

Edited by Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Nazalost,nemamo mnogo lepih vesti,osim jedne a to je da snimamo jedan od finalnih albuma.Obrni, okreni mi smo METAL bend,koliko god to se nas muzicki izraz modifikovao kroz vreme i ostale muzicke uticaje,Eyesburn je METAL,mozda to domaci metalci ne vide tako ali,kako god.....nismo mi (tj JA) predmet ovog posta.Vec nesrecni Fil Anselmo....usran od alkohola u svojoj dusevnoj bedi...i sveze oprane kose Rob Flynn koji konacno triumfuje...kao veliki uncle Sam cale...se izdize i svom snagom zakopava usranog Anselma koji u DISCHARGE majci zihajlira(APSURD)...i svojim postupkom osramocuje ionako rasisticku rok/metal scenu DO DNA.Buducnost Rok i Metal muzike??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...Nemanja.

 

Opet se vratio na vuju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Veliki i srdacni pozdrav svim ljubiteljima Eyesburn muzike.Na zalost moramo da objavimo da su svi koncerti otkazani.Bend definitivno zavrsava sa radom zauvek.Muzika nastavlja da zivi i bice zauvek sa vama.Tesko je srociti sva osecanja u jedan post.....bitno je da smo svi iz benda zivi i zdravi i da ce svako na svoju stranu nastaviti sa svojom muzikom dalje.Takodje bih i festivale zamolio da obelodane da su nasi nastupi definitivno otkazani,jer kompromis izmedju clanova za odrzavanje bar tzv. 2 oprostajna koncerta nije postignut.......ajd u zdravlju i veselju.Mir i ljubav svima.Nemanja (Coyote) Kojic..........I LL BE BACK

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...