Jump to content

Велика Васкршња Јуметал апокалипса


oʞɾoƃ

Recommended Posts

Btw:

 

:haha:

 

pa odma u nastavku ti kažem

 

аман Сисусе, Фаприла смо затрпавали пре неки дан, зато кажем

јебо матер више не умем да умем озбиљан

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi uvesti reputacije i vama moderatorima kapiram da bi vecina bila u debelom minusu

Sa 'vakim pacijentima, sasvim sigurno.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

I vratite Kendallu nick u Varg/Novalis, nek ide zivot.

 

Onda bih morao da vraćam i stari avatar a taman sam se navikao na ovaj.

 

@ITF

 

E, pa ne stavljam (a kontam da to važi i za druge ljude na forumu) minus zato što nekoga mrzim ili ne gotivim već samo kad me uhvati neka dosada i/ili neraspoloženje (ok, ponekad i kad se ne slažem s nečijim mišljenjem) a ti si mi skroz simpa kao žrtveno jagnje. xD Još kad propustim trening pa moram negde da izbacim "negativnu energiju"... Lupaj i ti meni slobodno minuse, apsolutno ne uzimam za zlo.

 

Inače, htedoh da pitam admina, da sve ove pluseve koje kao "imam", prebaci Hefestu jer nije realno da on ima onoliko minusa, mislim da to nije zaslužio, kul je lik. Mada, pošto on više ne postuje onda može Čarliju (mislim, ako mu to uopšte treba a znam da mu ne treba ali ipak... neuporedivo više doprinosi forumu od mene). Je l' to može uopšte da se izvede? (ozbiljno pitam)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa upravo sam rekao gore. Stvarno bez nekog posebnog razloga, možda sam bio u nekom sjebu tada ili sam bio smoren zbog nečega (a to se nažalost dešava često u zadnje vreme...) a ne zato što imam nešto protiv Sisusa (ili njegovog zeca).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam jedna dobričina, odnos pluseva i minusa koje dajem je neđe 95/5%.

 

A ti si Kendale jedno govedooooooo. :haha:

 

Jebote, ladno i ja ovako. Morace to da se menja, nije metal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svejedno da li kači Dragonforce, Watain, Killing Joke ili Overkill, poenta je da se neko iscimao, potrošio pare, menjao šta već, u svakom slučaju ima strast u ovom MP3 vremenu i onda dođe neki bednik i da minus.

 

Napuši se kurca jadniče.

 

excel fan mi dao minus :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...