Jump to content

Велика Васкршња Јуметал апокалипса


oʞɾoƃ

Recommended Posts

Opalih slucajno Carliju minus, omace mi se, cackao nesto, cisto da vidim u cemu je stos.

 

Inace, nisam nikad shvatao poentu davanja ocena. Dam ponekad plus, minus uglavnom onome ko meni daje, a to uglavnom moze da se pretpostavi....i poneki grobarima, cisto reda radi :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali Kendala nikad necu prezalit, kakva zmija. Osjecam se kao da me je cura prevarila sa najboljim drugom ili tako nesto. Otisnucu se na selo da gajim svinje i pamidoru i rijetko svracati u grad.

 

Daj, brate... :haha: Aj ako se sretnemo nekad na nekoj (prog) svirci častim te pivom, čisto da anuliramo ove minuse, može?

 

Kod mene je fora to što sam po prirodi totalno lenja osoba i onda za milion postova ovde, kad ih vidim, zapravo poželim da odgovorim nešto smisleno ali me toliko mrzi da smišljam i pišem post da onda "isfrustriran" zbog te (ali i zbog nekih drugih ličnih) stvari samo stavim minus, u stilu, kad već "ne mogu" da učestvujem u diskusiji nek' ide ovako.

 

Dakle, apsolutno ničeg ličnog nema u mom ocenjivanju tuđih postova (zapravo mislim da to treba ukinuti, atmosfera na forumu bi postala mnogo opuštenija). Recimo, meni je čak i onaj lik Bata Šiptar bio nekako kul, kao, sam-protiv-svih-uvek-i-u-svakoj-prilici stajl ali nisam hteo (tj. mrzelo me) da govorim kako ga treba vratiti na forum da ne bi ispalo još kako namerno nerviram ljude ovde ili tako nešto.

 

Mene taj Kendall uglavnom vraca na nulu, dobar je fejk :D

 

Pa kad si (po meni) najpozitivnija osoba na forumu. ^_^ Stvarno ne kontam ko ti i zašto "spušta reputaciju".

 

Kendall-e duso. :*

 

Haha... wat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

To su vaspitne mere :haha:

Sarma mucenik dobricina izgleda u odnosu na ostatak ekipe, bar nije licimur

 

Nisam ni ja cvecka. :-P

 

Ne dirajte rodju i Truta, dobri su to momci. I posteni i radni.

 

Ma forum nas iskrivi nacisto, eto Gojko je na forumu za mene antihrist, a ovako uzivo fin i kulturan cova.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...