Jump to content

2015.11.22. *Hala pionir, Beograd* Whitesnake


METAL Man

Recommended Posts

11154820_638608252906870_5031494730761377472_o.jpg

 

Ulaznice će biti puštene u prodaju 17.aprila na svim prodajnim mestima Eventima po sledećim kategorijama:

Parter: 2.500 dinara,

Tribine: 2.990

Fan Pit: 3.500 dinara (ograničen tiraž na 1000 ulaznica)

Edited by METAL Man

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ко је био боље да за те паре оде на Исис у Загребу, Суно и Мешугу у Будимпешти и Мастодон у Данској.

 

Ae sad zamisli čoveka koji jednako voli Whitesnake, Isis i Mešugu, pa se ozbiljno premišlja na šta da ode.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf, aj nek objasni neki mladi padawan, da ne se ne namuči stub da udari po tastaturi. :P

 

Nije Žuča vrana, čini mi se da je azal nešto savetovao tako, al' mi nije palo odma na pamet

 

izjeo me pajd radnim danima :/

 

Eto, jes laza!

 

A Kukiju krivo što ga nisam nabrojao međ stubovima, pa diže nos <3

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Bio sam ja, dobar koncert, mada od 4 domaca, cini mi se najslabiji je ovaj. Sa tim solo tackama i previse sporim pesmama na sredini koncerta je posteno spustio loptu, ali generalno dobar je bio koncert. Da, bolji od tog Purple-a zadnjeg. John Corabi pokidao uzivo, nije mi tolko ni muzika kolko on kao pojava, pravi stari hipik. Sve u svemu dobar provod je bio sinoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je bio koncert, mada što kaže heavyrain baš su u jednom trenutku usporili sa tim solažama i sporim pesmama. Jako mi je žao što nisu svirali Stormbringer, mada i znalo se da ga neće biti pošto su ga izbacili pre jedno deset koncerata sa setliste. Ono što se meni lično nije svidelo je zvuk. Jednostavno mi Pionir nije hala za takva dešavanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...