Jump to content

MotoGP


sale 3sm Larry Flynt

Recommended Posts

Wtf???!!! Nema teme?

 

Ono govno od formule 1 slobodno može da se zaključa.MotoGP je ponovo onaj stari.Poslednje dve sezone su bule uzbudljive, ali ovo što se sada dešava je eksplozija.Čak su i kvalifikacine i treninzi spektakl za sebe.

Tri trke ove sezone, uzbuđenja više nego na 15 godina smaranja uz raspalu formulu.

Doktor je opet onaj stari, 110. pobeda u karijeri, i u 36. godini daje domaći duplo mlađima od sebe.Može li i do desete titule?

 

A tu su i nove nade i aktuelni šampion Mark Markez, Kračlu, psihopata Janone, Horhe Lorenco, Andrea Doviciozo,Dani Pedrosa...definitivno će biti jedna od najuzbudljivijih sezona, jer su motori skoro izjednačeni.Šizenje ludenje.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da Rosi ima manje u MotoGP seriji, jedino ako si računao i ostale niže kubikaže od ranije.

Elem, nebitno, stvarno jeste ova sezona prilično zanimljiva, ali opet, plašim se da će se sve svesti na Rosi vs Markez borbu. Mali je imao sada peh, ali ima tolika muda da čisto sumnjam da će dozvoliti Rosiju da osvoji titulu. Naravno, zna se ko je jedan od najboljih svih vremena, ali mislim da će ipak ovaj mali da osvoji ove godine. Svaka čast i Lorencu i Doviciozu ali pored ove dvojice, teško da mogu do nečeg više od par pobeda za celu sezonu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, Grand pri je sve ukupno...jedna u 125cc, jedna u 250cc, a u motogp seriji ima 1 kad je bila 500cc, i 6 komada u danasnjoj kubikazi(uz one varijacije od 800cc pre par godina)

Bogami svi su tesni, pogotovo sad na pocetku...to mi se svidja, ne znas maltene do samog kraja ko ce biti sampion.

 

mainpic.jpg

Motor za prave ljude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast za temu, eno na Formuli sam komentarisao (i u statusima :D), mrzelo me da otvorim. Kao što rekoh tamo, nisam ranije aktivno pratio, pogledah prvu trku sezone i rešio da od tad pratim, ovo je jebanje majke. Jebena drama oko 4 sekunde, kidanje, šteta samo što se pokrljaše, al' jebiga, ne da ludak.

 

I posle krljanja respekat i vozi dalje, a u ovamo čitam kako Rosberg plače što ga Hamilton šatro usporavao i pojeo mu gume, a ovaj ga nudi da dođe da pretekne ako misli da ima tempo...

 

Gledam Formulu 1, nisam 1000 godina gledao poštenu borbu za prvo mesto, najveće uzbuđenje kad neko ode u boks, da l' će mehaničari da ga sašiju za 2.4s ili da odu na preko 3... Jebem ti trkanje... Ovo su muda!

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam trenutno u operaciji vrbovanja za pocket bike bandu

 

evo jedan biser, snimak prve pobede Rosija u MotoGP...naravno uz stari dobar ocajan start.

http://www.youtube.com/watch?v=IWiM2EAux0o

cobani se nadali da ce njihov englez odneti pobedu...san je trajao do 46. minuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu tek motosport je postao one giant crapper otkako su uletele japanske teske industrije koje trose silne pare na timove i privlace sponzore koje male firme ne mogu da privuku. Yamaha, onda, Suzuki i Kawasaki su mega bilionski industrijski koncerni sa kojima talijanci ne mogu da se mere. al talijanci su zakon za motore, bili i uvek ce ostati, mogu Djapanese da se jebu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gledam Formulu 1, nisam 1000 godina gledao poštenu borbu za prvo mesto, najveće uzbuđenje kad neko ode u boks, da l' će mehaničari da ga sašiju za 2.4s ili da odu na preko 3... Jebem ti trkanje... Ovo su muda!

Jbg, takav je sport, ozbiljna nauka

Da jednom i nerdovi i inženjeri budu face i sportski tipovi

 

Ovaj MotoGP sam gledala jednom i deluje do jaja zabavno, pratiće se

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nerdovi i inženjeri su oduvek bitni, i kad je uzbudljivije takmičenje i češća borba na stazi, a zna se ipak ko tu treba da budu sportisti i face.

 

A MotoGP izgleda nisam mogao da izaberem bolju sezonu da počnem aktivno da pratim :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rosi opet cemeran sa pozicijom.

Rosi mozda drugi, al obrisao patos i s markezom i doviciozom i janoneom.Bogotac.

 

Standard, seva mu paja u kvalifikacijama, u trci ih ispresavija

 

Poles 60

Wins 110

xD

 

Mora nađem negde koliko je pobedio od ovih 60 startova sa pol pozicije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...