Jump to content

MotoGP


sale 3sm Larry Flynt

Recommended Posts

Hvala ti :haha:

 

Gledaj ponedeljkom MotoGP dokumentarce da se navučeš, da vidiš kako objašnjava veliki gospodin Claudio Costa, dr filozofije, sportske ortopedije i fizioterapije :D

 

To je lik koji je Micku Doohanu spasio mangled nogu posle pada tako što mu je zašio noge zajedno i krvne sudove iz zdrave noge prevezao na polumrtvu nogu da je ne bi amputirali, blejao tako u gipsu lik sa spojenim nogama... Nakon toga se ovaj vratio i osvojio 5 titula uzastopno 1994-1999. Bogovi :D

 

Wasn’t Costa the man who sewed Mick Doohan’s legs together?

 

Yes, that’s the one. Doohan broke his right leg at Assen in 1992 and was subjected to a badly botched operation at a local hospital. Dutch surgeons were about to amputate the mangled limb when Costa kidnapped him from the hospital and flew him back to his Bologna clinic in a private jet. Costa sewed the rotting right leg to the left leg to help keep the limb alive. Doohan made a miraculous comeback a few weeks later but missed the title by four points. He made up for that by winning five consecutive world titles from 1994 to 1998.

 

:blek:

 

 

doohan1.jpg

 

 

Nevidise brt bolja fotka da se nađe

 

 

 

d7627fc34283e1a75c5e1952aff592a5--schumacher-ayrton-senna.jpg

 

 

 

 

''Ček da se dofatim do motor pa ću vam ga načukam...''

 

Haha sad kontam da sam random napisao mangled i da su istu reč upotrebili u članku koji naknadno nađoh :D

 

 

VEINS TORN OUT - MANGLED

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao sam nekad nešto kratko kao manji Motogp (i igrao igricu na kompu), Maks Bjađi, Loris Kapirosi, Rosi na Repsol Hondi pa kasnije plava pa žuta Yamaha valjda, Gauloises pa Camel sponzori, to se sećam :D pa Sete Džibernau, pok. Hejden itd pa onaj Melandri, Stoner... dosta ih se sećam PRIZNAJ NISI OČEKIVO OVO

 

nemam pojma što sam prestao ali ne znam ni što sam gledao :D nikad nisam gotivio te šoferske sportove a i inače ne ložim se na kola, motore i ostalo.. štaviše još uvek nemam položeno :haha:

Edited by obsessed by cruelty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Too brt tako je! :D

Taman si mogao u ponedeljak da se podsetiš tog perioda malo pa da hvataš dalje priključak, prvi dokumentarac pokriva početne godine Rossi dominacije a idu paralele unazad, preko Gardner - Rainey - Schwanz - Doohan ekipe pa unazad sve do Kennyja Robertsa (lika koji je prvi spustio koleno :D) i Barryja Sheena... I ostali dokumentarci piče sve do 2014.

 

 

Pa jes da se podrazumeva loženje na kola i motore ako gledaš, al' jebeš loženje, ovoe nOjači sport koji postoji (bolje i od svega na 4 točka), harmonija čoveka i paklene makine je neverovatna

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav početak sezone, do zadnje krivine, ili tačnije do ciljne linije se nije znalo ko će pobediti! A i tokom same trke toliko obilaženja za prve tri pozicije, stvarno neverovatno, mislim da nikad ujednačeniji nisu bili motori (honda, jamaha i dukati), a i sami trkači, stvarno svaka čast svima na požrtvovanosti. Malo bezveze što Zarko posle toliko dugog vodjstva pao u ponor, ali jbg i onako je glupi francuz :D

 

Baš mi drago što je Dovi uspeo da odoli brutalnim napadima Markeza na kraju, ali sve pohvale i za njega što se do zadnje krivine borio maksimalno i držao neizvesnost do poslednje sekunde, a i dottore može da bude sasvim zadovoljan trećim mestom, obzirom na konkurenciju u svojim najboljim godinama i punom naletu.. Čeka nas definitivno pakleno dobra sezona!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zarco je fantastican ali su ga iskusno pustili da pojede sebi gume, nadao se da ce moci da se odvoji jer ih je prosle godine odma na pocetku ostavio u prasini (pre nego sto je pao), inace bi mu bilo bolje da se drzao napred iza nekog i stedi za napad na kraju.

 

On vozi Yamahu M1 '17, koja je problematicnija nego 2016, i tesko da ce da mu izdrze gume neku trku do kraja, ali je generalno strucnjak da ih sacuva i cesto je na meksim gumama od ostalih, treba ga videti u nekoj fabrickoj ekipi...

 

Prica se da Honda oce da ga dovede umesto Pedrose, ali ja mislim da od toga nema nista dok Marquez dere, Honda je poznata po tome da su zadovoljni kad jedan vozac kida, ne moraju oba :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema govora da je u pitanju više nego odličan vozač, pogotovo kad se uzme da je što kažeš na starijoj mašini (meni se čini da je iz 2016-e, moraću da proverim), malo je i čudno da nije uspeo da se odvoji dok su se ostali klali za pozicije iza njega, videlo se na kraju da su Dovi i Markez uspeli malo da se odlepe od ostalih vozača nakon Zarkovog sunovrata, ali definitivno čoveka treba angažovati u bolji (čitaj, fabrički) tim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nene, prosle god je 16, sad je presao tech 3 na '17, bila je prica da ce da zadrze 16 ali kao zbog razvoja blabla dobili 17

 

I onda reagovali na to tako sto su za sledecu sezonu potpisali sa KTM-om haha

 

I od njih ce da dobiju up to date masineriju a ne da kaskaju po jednu god kao Marc VDS honde itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nesto odgovaras na F1, baci ovde, otisao sam previse u MotoGP tamo xD

 

KTM je bio fantastican za prvu sezonu, steta je sto nisu napredovali mnogo izmedju, mada sve komponente na motoru su im nove pa je i logicno da im treba vremena dok udju u stos sa podsesavanjima. Ima KTM sansu za par godina da bude pri vrhu, ili bar kao Suzuki pretprosle, i onda sa pravim vozacem koji bi npr. Zarco mogao da bude, ko zna :D

 

Suzuki je mogao lagano da ima ove godine motor slican Yamahi, mozda ga i imaju ali to ne znaju, jer tapkaju godinu i kusur u mraku sa razvojem jer imaju jednog neujednacenog (Iannone) koji je nekad spor, nekad brz, a cesto i padne, a drugi je novajlija bio prosle sezone, i nemas reper za razvoj kao sto je bio Viñales. I njemu sirotom ispalo bolje da je ostao u Suzukiju xD

A tek sta bi bilo da je Suzuki doveo Zarca umesto Rinsa, posto su imali predugovor s njim i testirao je za Suzuki, ali ga raskinuli i ubacili Rinsa jer je on mladji (i vuce bolje sponzore). Zajebali se samo tako :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno se slažem sa ovim u vezi Suzukija, imaju veliki potencijal i prava šteta što trenutno nemaju bolje vozače (mada Rins do odustajanja nažalost, bio sasvim dobar), Vinjales bi sigurno bio odličan, što je i dokazao na, da kažem povratničkoj sezoni Suzukija pretprošle godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je drugi film, evo ti link za prvi:

 

https://thepiratebay3.org/?url=https://tpbship.org/torrent/7184581/Faster_(2010)_1080p_BrRip_x264_-_1.4GB_-_YIFY

 

Ima i izmedju neki "Faster & Faster", ali njega nisam ranije nasao na netu kad sam gledao ove, a nisu ga ni ovi na tvu pustali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, Faster & Faster sam gledao, ovi na O2 preskocili dva (drugi je The Doctor, Tornado and the Kentucky Kid :D)

 

Evo ga f&f

 

https://tor-cr.com/faster-faster-03-04-the-sequel-documentary-motogp-t11833212.html

 

Tako da ce u ponedeljak da puste Hitting the Apex i toe to, ofrlje ih pustise, one za koje su imali brz torrent :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...