Jump to content

MotoGP


sale 3sm Larry Flynt

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

https://www.crash.net/motogp/news/900905/1/will-marquez-make-it-nine-row-sachsenring

 

Vezao gepard 8...

 

Zanimljivo je da je jaci za klasu od ostalih na svim stazama gde je levi krug, kontam zato sto su svi desnjaci (plus neki i dalje koce levom nogom zadnju, sto im pomalo smeta u levim krivinama, Dovi i nekolicina drugih je to prebacila na rucni palac) a on je ambidekstrozan do jaja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videh, ocekivano s obzirom koliko je pokrsen tokom godina i to, iako sam se nadao da ce sedne na tu Yamahu jednom. Da je Yamaha u dobrom stanju, verovatno i bi, al' koj djavo da rizikuje zivot dabi popunjavao broj xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Stvarno jbt koji debili haha

Mislim ajde firma koja je ovo odradila ali valjda postoji i neki nadzorni organ, nešto?

Fazon prvi zahtev prilikom izrade novog asfalta u jebenom Silverstonu MORA da bude da ima odličnu drenažu, inače džaba ste krečili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali prvo su se pojavile u roku od par meseci nove dzombe (zbog kojih je i radjeno novo), pa onda ispalo i da drenaza ne postoji, na stazi u Engleskoj xD

 

dzorni organ za standard kvaliteta asfalta ocigledno ne postoji osim u okviru menadzmenta staze

 

Pretpostavljam da ce Dorna i FIM nadalje da prestanu da podrazumevaju da je sve odradjeno kako treba xD

 

Prva otkazana trka jos od tamo 80ih, obrukali su se nacisto, ionako im se klatila pozicija i dobili su slot jer je Circuit of Wales prso, ili su barem sa CoW vrsili pritisak na Silverston da digne nivo (uspelo je do jaja)

 

Sta je bese fora sa Doningtonom, da l' su promenili uslove neke pa ih sad D ne ispunjava ili sta vec

 

Silverstone ionako nije staza za motore

 

(iako je jedino i valja gledati kad su motori jer za 4 tocka trkanje ne moz da prismrdi ni Sepangu, a da ne pricamo Spa i sl. :D)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa problem sa Doningtonom je koliko ja znam parkiranje, glavna zgrada i one pomoćne koje moraju da se renoviraju, a parking mora skroz novi da se pravi. Bilo je nekih priča da će se uskoro vratiti jer je upravljanje preuzeo Palmer senior ( otac onog jadnog Joylon-a Palmera ) sa svojom grupacijom i da ima nameru da je vrati na kalendar. Nadam se da će tako uskoro i biti.

A ovo za Silverstone, jebem mu miša gledali oni u februaru a ne mogu da proveravaju stazu kad je wet. Ne znam koliki je to kosmički problem da angažuješ vozača kada god da vozi tamo dok pada kiša i sakuplja informacije. Niko ne očekuje da razvija 200+ na sat, već samo da sakuplja info o gripu i drenaži.

Edited by Elldamar

Share this post


Link to post
Share on other sites

A suvišno reći realno da treba testirati Silverstone po kiši, ali izgleda se to nije radilo namenski a pogodilo se da nije bilo kisnih testova ili trka na 2 tocka...

 

A Uncini prica kako su menjali asfalt nakon sto je on vrsio uvidjaj... Mada od kako je skrljao Safety Car nesto mi je i on sumnjiv, to su motoristi avanturisti, bacio je oko na asfalt i kao "ma ok, vozi" :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...