Jump to content

Recommended Posts

Jenner je jedini zenski speed metal bend na ovim prostorima, oformljen u Decembru 2013. godine. Sam pocetak, kao i prvobitni plan rada benda, bio je old school heavy metal, a medju uzorima bili su im Judas Priest, Warlock, Grim Reaper...

Nakon predstavljanja beogradskoj publici, u sasvim solidno popunjenim klubovima, pocele su sa ozbiljnijim radom. Pronasle su se u nesto zescem zvuku. Na njihov rad su poceli da uticu pretezno speed/thrash metal bendovi - Anthrax, Overkill, Exodus, Agent Steel, i drugi, kao i domaca scena - Space Eater, Alitor, Deadly Mosh...

 

https://www.facebook...630?sk=timeline

 

11044493_464716667017493_8056062031753498526_n.jpg?oh=0fe60cbe50f724608133e8b570b2852a&oe=55DD556E

http://www.youtube.com/watch?v=HJXf6ZVu3oU

http://www.youtube.com/watch?v=2O40etQ6Uu8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auu brate, ko su ove, jbt?! Nikad cuo za njih... Mladi narastaji stasali, omatorilo se (mislim na sebe, ne na njih).

Slika govori hiljadu rijeci, muziku cu poslusati malo kasnije. Podrska po defaultu :rockdevil:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako uskoro ne pocnu da kuvaju rucak i setaju bebe,ove curice imaju svetlu buducnost.Ovo zvuci bolje i od Meanstreak a ne verujem da danas postoji slican bend u kome su sve ribe (osim Nervosa iz Brazila) a koji svira taj retro thrash .Tako da ako ne ispoziraju,sto ce za njih biti najvece iskusenje,ovo moze da uspe i dalje od ovih prostora.Mada vidim da ih je Luka uzeo pod svoje,tako da moze svasta da bude!Inace,koliko znam sviraju sutra na nekom feministickom festivalu u Domu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

.Tako da ako ne ispoziraju,sto ce za njih biti najvece iskusenje,ovo moze da uspe i dalje od ovih prostora.

 

Како мислиш да испозирају ?

И што мислиш да ово може да успе даље од ових простора само зато што су Женне ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izdvojio sam sad nesto vremena da poslusam po par puta ove dvije demo pjesme. Definitivno im muzika i nije toliko upecatljiva kao ona fotka gore. Thrash metal po svim pravilima igre, ali nema tu hita. No, dobro, vrijeme je pred njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se ne lazemo, pesme su osrednje, vise paznje su dobile jer su devojke. Kul su (barem po fotkama), verovatno znaju sta rade, ima vremena poradice na pesmama i na svirci. Jel se ja tripujem ili svakim danom sve vise thrash / heavy metal bendova u Srbiji, i da jedino to i prolazi, pored po nekog kultnog black metal benda. Kao da se ljudi uopste vise ne usudjuju da experimentisu, vec teraj po oprobanom receptu sto svi vole i to je to. Cak ni death metala maltene da nema, a o power / prog / doom itd da ne pricam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ovo sasvim solidno zvuci.Naravno da moze bolje ali devojke su mlade ako budu svirale i radile na sebi popravice se.Isto kao Alitor koji se za dve godine popravio toliko da zvuci stvarno odlicno.

 

Inace slazem se da je death metal bandova u Srbiji malo i da im treba dati veci prostor na sceni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Био сам на свири једном (банух случајно) била је друга постава и звучале су више него добро. Демо је сасвим ок, продукција је на нивоу. Остатак ствари нећу да коментаришем.

 

А што се дед метала тиче, па наравно да нема бендова кад нема квалитетних бубњара жељних да свирају ;):)

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...