Jump to content

2015.10.23. *Dom omladine, Beograd* Leprous, Sphere, Rendezvous Point


Talvi

Recommended Posts

Ako mislite na lika koji lici na djordja david, to je pevac Manticora-e. Ako ste stvarno videli Djordja onda wtf xD

 

Znači ipak bio on? Bio sam uveren da je neki od članova, i to baš vokal, ali realno sam ga samo jednom onomad live video, nisam hteo da se prolupavam. E fak, da sam znao taman Hyperiona da ponesem :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da, ja izblejao sa njim malo,prepoznao sam ga odmah, taman rekoh da ga obradjujem za moj bend, posto je on ili gitarista iz Manticore vlasnik izdavacke kuce Intro Mental xD Rece da rade na novom albumu, pitao sam ga da li su aktivni i dalje. I ja pomenuh Hyperion bas :) Kul lik svakako, iznenadio se da ga je neko prepoznao xD

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva predgrupa: fenomenalna rekla bih vise prog metal, nego prog rock, mozda prog rock sa heavy elementima, pevac slobodno moze da smanji dozivljaj dok peva, ali muzicki su zaista dobri, imaju dobrih ideja :da:

Ova stvar uzivo <3

http://www.youtube.com/watch?v=of2BlUjjs8k

 

Druga predgrupa: zabavno :haha:

 

Leprous: Sto kaze Laza milina je slusati i uzivati u bendu koji je na vrhuncu karijere... I narvano otkinuh se na rewind, moon, valley, forced entry :haha:

Kosmos u mojoj glavi jbte... fali mi neki psihodelicni smajli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene su Randevouz Point prilicno iznenadili, lepa svirka, dobar ton, nista namunjeno. U odnosu na Sphere gde su usi krenula da mi krvare od high enda, susta suprotnost od zvuka RP. RP je vrv imao boljeg tonca. Ili ovi jednostavno zele da zvuce tako da te boli glava nedelju dana nakon certa. Leprous standardno kidanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican koncert. RP dobri, drugi bend neupecatljiv, osim jednog brutalno dobrog Meshuggah dela.

Einar dosta bolji nego pre par meseci, mada je mudro neke stvari pevao nize, a neke nije ni pevao :D.

Ne znam sta im bi pa su se onako pogubili na Acquired Taste.

 

Ona - Sta nam se ovaj ovde nabio?

Ja - Cuti, on ih je doveo, sto se mene tice moze da radi sta hoce :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogubili su se zato što sada sviraju samo spore stvari. :D

 

Idemo hronološki.

 

Smrdljivi metalci, odavno me nije onako zapuhnulo.

 

Propustih Sphere, ismejah se na RP. Momci kao da su tek otkrili Scar Symmetry i Meshuggah i iskombinovali takve uticaje u nekom trendi ruhu, brakedown fazoni i sve po spisku, baš komedija.

 

Oduševila me je poseta, cenim da je bilo makar dvostruko više ljudi u odnosu na prethodni nastup.

 

Leprous...Više sam uživao na prošlom koncertu, za to je definitivno zaslužno sinoćnje forsiranje novog albuma. Einar još uvek ne ubada deonice uživo, na žalost... Kada sam video setliste od ranije i "Moon" za bis, bilo je jasno da neće moći da izvuče one divne vokale. Mora da se čuva i vežba, ovako se napinje već nakon pola sata svirke. U suštini, "glavni" deo nastupa mi je bio izmešan, a "bis" je bio ono što mi je leglo redom. Za pohvalu je što piče bez prestanka, bez priče između pesama - naročito kada sam nastup traje sat i po vremena.

 

Video sam vas mnogo, pozdrav za sve. <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da, ja izblejao sa njim malo,prepoznao sam ga odmah, taman rekoh da ga obradjujem za moj bend, posto je on ili gitarista iz Manticore vlasnik izdavacke kuce Intro Mental xD Rece da rade na novom albumu, pitao sam ga da li su aktivni i dalje. I ja pomenuh Hyperion bas :) Kul lik svakako, iznenadio se da ga je neko prepoznao xD

 

Manticora, koliko je ljudi bilo na koncertu ? 20 ? Super ako rade i dalje, ja sam ih alalio odavno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...