Jump to content

Doživljaji sa koncerata


Talvi

Recommended Posts

Imam toliko doživljaja sa raznih koncerata, da to nije normalno.Ali razmišljam, iskreno, blam me je da to pričam tj pišem, svašta tu ima, ove vaše priče su nevine za mene :D

 

napisi brate,kladim se da su urnebesne

 

Necu da pricam celu pricu samo cu napisati da sam sreo likove iz To/Die/For ispred SKC-a kada sma hitao kuci i zamolili su me da ih slikam. Kada sam to uradio, ponudili su mi da me stave na spisak za cert. Odbio sam iz razloga.... sjebao sam kurac pola sata pre toga kod bivse i bio mi je krvav i zavijen u maramice. Jbg, bilo mi je trulo da im kazem razlog... :(

 

jesi je klao kurcem?

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok sam radio intervju sa Deathstars Ole bubnjar napadao novinarku Blica, mazio je nogom ispod stola, na kraju pobegla.

 

I posle došla na forum mene da proziva :haha:

 

Pred pocetak Theriona u decembru 2007. stojimo ispred SKCa ja, jedan prijatelj i jedna prijateljica. Ja na sebi imao neku adidasovu vindjaknu. Pricamo nesto, a ja onako usput, iz dosade, drndam rajsferslus na jakni, zakopcavam ga skroz do pod vrat, pa malo raskopcam, pa opet zakopcam i tako. U jednom momentu sitni mehanizam na onoj maloj drsci od rajsferslusa se zakoci i jakna mi ostane zakopcana do pod vrat. Nema sanse da je raskopcam, pa tako ni da je skinem, a svaki cas treba da udjemo unutra na koncert. Uhvati me neki bedak, panika zbog gluposti koju sam napravio, kontam gdje cu ovakav unutra na koncert, skuvacu se za 2 minuta, a ne mogu da skinem jaknu. Ovaj drugar i drugarica se smiju, njima ovo smjesno, zajebavaju se. Onaj momenat kad drugi nemaju predstavu koliki je tvoj problem. Odem u WC pred ogledalo i tu uz dosta napora skroz razjebem onaj mehanizam na drsci rajsferslusa, raskopcam nekako jaknu i skinem je. Ali zato, kad sam isao kuci nakon koncerta, nisam je mogao zakopcati, ali na kraju sam jos i dobro prosao.

 

A u toku Kamelotovog koncerta u SKCu u aprilu 2008. jednom liku koji je stajao pored mene sam slucajno slomio naocare, tj. jedan od ona dva drzaca na naocarima. U toku neke pjesme sam zamahnuo lijevom rukom uvis i zakacio tog lika, koji je stajao do mene, po glavi. Odmah mu se izvinim, kad on skida naocare, gleda ih i pokazuje mi da sam mu ih slomio. Jbg, opet mu se izvinim, kazem nije bilo namjerno, u fazonu na koncertu smo, desava se, ovo - ono, sta da radim. Vidim da mu nije bilo pravo, ali nije nesto dalje reagovao. Kosmicka nepravda, jbg.

(Poslije sam vidio da ih je opet stavio, ali bez one jedne drske.)

 

Par sati pred koncert Theriona u decembru 2010. spletom okolnosti obreo se, zajedno sa Grobom i Defunctusom, za istim stolom sa Thomasom Vikstromom, Johanom Kolebergom i njihovim roudijem, u danas nepostojecem ribljem restoranu preko puta SKCa. Sjedili smo s njima 20ak minuta i malo pricali. Thomas mi rekao kako on nista ne zna o nasim prilikama, ko su Srbi, ko su Hrvati, ne konta ko je tu ko, ko je tu koga, itd. :)

 

U junu 2003. bio vjerovatno jedini iz Republike Srpske u organizovanom prevozu iz Sarajeva na koncert Iron Maiden u Zagrebu. Usao bez problema u Hrvatsku sa onom old-school licnom kartom Republike Srpske, sve sa dvoglavim orlovima i cirilicom. :)

 

jebote mislim da ništa zanimljivije nisam pročitao otkad je Princu obezbeđenje izbacilo kevine kiflice iz torbe pre koncerta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji sam metuzalem...

Kad sam ja bija mlad imali smo sankcije i sranja pa je i NapalmDet dočekivan ko Metalika :bigblue: .

Inače ja sam bio spreman da umrem srećan kad sam bio među započinjačima tuče s redarima na Entombed-u 1997 u skcu, koju LG Petrov rešio šutiranjem redara u glavu (i sklanjanjem svih redara).

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Metallica 2004 - Neki lik je htio da se progura ispred mene u prve redove i kako mi je dolazio s ledja, nijesam vidio ko je. Odgurnem ga ja ne skidajuci pogled sa Jamesovih plavih ociju, ali nesto ne funkcionise jer se ja odbijem od njega. Okrenem se i jebeni Herkul u hramu on kao rusi sve, krece prema meni i unosi mi se u facu. Pretrnem i umrem malo iznutra, ali nema odstupanja i unesem se i ja njemu u... prsa i tu pocinje pickaranje. Moj drug skoci i zabode ga glavom u arkadu, njegov drug skoci i zabode se glavom u moju pesnicu i onda pocne makljaza potpomognuta sutkom, neko me spici u nos, bijela majica potpuno krvava, Lars ispada, totalni haos.

 

- Metallica 2012 - Upoznam Lemi Siksa.

Edited by In The Flesh
  • Upvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel se publika sklonila pa se prosuo ili ga je vratila na stejdz?

 

Da ne ostanemo duzni - Feniks stejdzdajvovao ceo cert, Morganu se valjda skurcilo i u jednom momentu kad je skocio ovaj ga pesnajom u letu 2-3 puta nabo.

 

Apsolutno najbolji momenat tog koncerta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svirali In Flames, Nevermore, Shadows Fall u lokalu u NJ koji se zvao Skater's World.

 

Ono, tamo klinci idu da proslave rodjendan, vozis rolere u krug, igrac igrice i jedes picu.

 

o.jpg

 

ulazimo i vidimo ove iz IF kako igraju neke arcade igrice, voze neke motore, bas ne realna slika :D

 

Dane iz Nevermore se tek probudio, ulazi u "klub," kaze, "this is bizarro world" i vrati se u bus.

 

Dobra svirka bila. predgrupa bila neki mlad lokalni bend po imenu The Dillinger Escape Plan :haha:

 

nisam znao ko su, ali sa bio u prvom redu i cekao Nevermore. Dimitri naravno skocio u publiku cim su krenuli da sviraju i sutnuo me u facu.

 

bila turneja Nile/Napalm Death/Strapping Young Lad/Dark Tranquility i nasao sam se u DT autobus posle svirke, jer sam vodio neku mladu komsiku na svirku, a ona se valjda dopisivala sa nekim iz DT pa je zvao da bleji. a ono, posto sam morao ja da je vozim, usao sam i ja i jos jedan ortak.

 

tad sam skapirao koliko uopste nije zabavno svirati u metal bendu. ovi iz DT sede onako, gledaju se, i piju neko jeftinino pivo brzim tempom. verovatno to rade 2-3 sata, pa legnu da spavaju.

 

Devin je isto bio u busu ali u svom delu, izlazio je do nas par puta. ponudio mi da duvam iz njegovog pajpa, stavljao neke virsle u mikrotalasnu, svakako vrlo detaljan pogled u depresivan/dosadan zivot jednog post-1980s metal benda na turneji :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ ima ona čuvena Nergalova priča iz tour bus-a što lepo oslikava koliko je metal devalvirao od Motley Crue dana :haha:

 

I remember the guitarist from Amon Amarth, his bunk was below mine. He bought this fucking plastic vagina that he would be fucking every evening and every morning. It was priceless.
Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasnila na Saint Vitus 10 minuta jer je tapkaroš video da držim novce dok sam se pela u dom i nije me puštao da prođem dok obezbeđenje nije sišlo po mene

Koncert je trajao 55 minuta

Na izlazu me isti taj lik iz obezbeđenja pitao da li mi treba karta

Edited by Хавочка

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...