Jump to content

Doživljaji sa koncerata


Talvi

Recommended Posts

A u toku Kamelotovog koncerta u SKCu u aprilu 2008. jednom liku koji je stajao pored mene sam slucajno slomio naocare, tj. jedan od ona dva drzaca na naocarima. U toku neke pjesme sam zamahnuo lijevom rukom uvis i zakacio tog lika, koji je stajao do mene, po glavi. Odmah mu se izvinim, kad on skida naocare, gleda ih i pokazuje mi da sam mu ih slomio. Jbg, opet mu se izvinim, kazem nije bilo namjerno, u fazonu na koncertu smo, desava se, ovo - ono, sta da radim. Vidim da mu nije bilo pravo, ali nije nesto dalje reagovao. Kosmicka nepravda, jbg.

(Poslije sam vidio da ih je opet stavio, ali bez one jedne drske.)

 

Ко га јебе, не капирам генијалце који иду на хеви метал концерте са наочарима. Моја сестра хтела да иде на Гардијане са наоћарима, ја јој објашњавам да не може, она се још расправља будалетина.

 

Na Exodusu na prvom taktu Bonded by blood dobijem lakat u nos, pišala krv prve dve pesme.

 

 

Јел много гадно на Егзодус концертима ?

 

Jel ima tema o sranju i slicnim divnim stvarima? :D

Don't get me started :haha:

 

Кад смо код тих ствари, ево једна из мојих многобројних мемоара дијареја са концерата....

 

Опроштајна свирка Авејтинг Фира.

Стигосмо ми,света тројица, у Белградо возом чини ми се.

Ја тражим апотеку да купим Линекс пошто нисам имао да попијем пре поласка. Нађем апотеку чини ми се у Лилију у Кнезовој.

Попијем један, одосмо на роштиљ, ја узео бело месо, појео, попио још један линекс.

Кад оно, Богданова девојка да савршену идеју да идемо на неке палачинке , дал се Глумац зове радња, мислим дајесте.

А палачинке са кремом и плазмом = болна дијарејчина у најкраћем могућем року.

Ја реко ајде, мислим, кад већ једу сви, ајде и ја ћу да окушам срећу .

Стигнемо тамо, наручимо, ја попијем још један. Тренутно сам на 3 Линекса.

Једем палачинку, и усред палачинке попијем још један.

Одемо на свирку, све прође уредно.

Али не лези враже, почињем ја полако да осећам симптоме цепања језгара угљењних хидрата у стомаку.

Стомак ми ко Фукушима. Е до курца.

Почињем регуларно да паничим и тражим најбољу солуцију, консултујем се са другом светом двојицом и дођемо до тога да је најбоље решење да кењам на возу, пошто смо се возом враћали кући.

Ја то у тренутку нисам схватао, али они су мислили да не кењам пре него што воз крене јер ће ме избацити из воза.

Добро је па су ми то објаснили, ја сам скупио задњи атом своје психичке снаге да издржим до поласка воза....

Воз је кренуо, ја сам се захитао ка клоњари и отарасио се најгорег терета.....

 

 

 

Е сад, ту је био један плот твист са бланко картом, којег ћу испричати другом приликом , или може сарма или богдан да допуни....

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: :haha: Istina je

 

posle nam sluzbenica izda uz nase i blanko kartu jebeno na zeleznickoj blokrali voz ispitivali sve

 

zbog jebene blanko karte nije voz mogao da krene pola sata

 

hellsarma se pravi lud pije vodu hahahaha i sakrije je u sediste voza :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pred deicide svirku se nalio ko stoka, stari dobri vinjak me dotukao, ispovraćo se i poplašio neke cure u parku ispod skc-a, prespavo čitavu svirku...

poslije prekida exploiteda zbog legendarnog suzavca čuo neku pičku pankerku kako preko telefona kuka svojoj ekipi da ne zna sama do stanice (ijekavica) u najboljoj namjeri se ponudim da odemo zajedno, riba poludi, galama neka, psovanje majke, još nije zajaukala samo, reko mrš u pičku materinu i odem...

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

poslije prekida exploiteda zbog legendarnog suzavca čuo neku pičku pankerku kako preko telefona kuka svojoj ekipi da ne zna sama do stanice (ijekavica) u najboljoj namjeri da jebem se ponudim da odemo zajedno

fixed

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

baš tako :mhihi:

 

pred motorhead, čini mi se 90. u zagrebu hrpa metalaca se okupila oko fontane na, tada još trgu republike, vrućina neka udarila, svi tužno gledaju u onu vodu, donese neki lik patku, pravu patku, valjda mu ljubimac il jebe patku i pusti je u fontanu, bacimo ja i drugar jednu curu iz banjaluke u fontanu da patka ne bude sama, za 10 sekundi puna fontana metalaca, poslije došla murija i odvela 5-6 nesretnika koji su bili toliko pijani da nisu skontali da treba izaći, pustili su i njih brzo al su nam onda rekli - mrš pred dom sportova...

ista fontana pred elis kupera 89. drugar i ja vadili pare iz fontane i kupovali neku lozu, pilo je 20 ljudi sa nama, kupili smo sigurno dva kartona loze...

  • Upvote 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

pred deicide svirku se nalio ko stoka, stari dobri vinjak me dotukao, ispovraćo se i poplašio neke cure u parku ispod skc-a, prespavo čitavu svirku...

 

Ja sam pred Deicide video nekog ogromnog coveka kako povraca kao iz cesme, stvarno impresivno.

Mozda si to bio ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ni higijena nije bila na visokoj razini sigurno

 

 

jebeš higijenu...

na jednom od yu metal attack festova (na onom gdje su se ljudi valjali po blatu), sam ušao u priču sa nekim parom da bih nakon par minuta počeo curi da ližem ruku, poslije mi bilo krivo, al jebi ga (nije mi bilo krivo što sam joj lizao ruku već mi bilo žao momka)...

Edited by Destructor
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: :haha: Istina je

 

posle nam sluzbenica izda uz nase i blanko kartu jebeno na zeleznickoj blokrali voz ispitivali sve

 

zbog jebene blanko karte nije voz mogao da krene pola sata

 

hellsarma se pravi lud pije vodu hahahaha i sakrije je u sediste voza :haha:

 

Jbt, ja usao u voz, komiran, dolaze ova dvojica manijaka i daju mi blanko kartu, ja uzmem i bacim pod sedište.

 

Posle ovi kondukteri gledaju, traze,rekoh sta da im kazem, jos posle da mi kenjaju nesto i da izbace iz voza, zbog njihive gluposti. More jepte se.

 

20 minuta smo cekali, al smo zato prespavali do Lazarevca.

 

Bogdan nek opise vracanje sa Metallice, to je bilo bizarno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

baš tako :mhihi:

 

pred motorhead, čini mi se 90. u zagrebu hrpa metalaca se okupila oko fontane na, tada još trgu republike, vrućina neka udarila, svi tužno gledaju u onu vodu, donese neki lik patku, pravu patku, valjda mu ljubimac il jebe patku i pusti je u fontanu, bacimo ja i drugar jednu curu iz banjaluke u fontanu da patka ne bude sama, za 10 sekundi puna fontana metalaca, poslije došla murija i odvela 5-6 nesretnika koji su bili toliko pijani da nisu skontali da treba izaći, pustili su i njih brzo al su nam onda rekli - mrš pred dom sportova...

ista fontana pred elis kupera 89. drugar i ja vadili pare iz fontane i kupovali neku lozu, pilo je 20 ljudi sa nama, kupili smo sigurno dva kartona loze...

 

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj Milan je bio organizator, ljudi ga znaju, Cef.

Amy i Djino su spavali tu, jer su dobri likovi, nisu hteli hotel, kako bi smanjili troskove. :)

Ali, poenta je, sto smo svi morali da idemo da damo izjave, jer nas je ona prijavila da smo je oteli :D

 

A Djino se uspanicio kad ga je zakljucala, pisao kroz prozor, odnosno kroz prozor od potkrovlja, ahahaha

 

evo je i riba, mozda je talvi zna :D

 

11124716_10152712441645936_5613529206496249182_n.jpg?oh=32bf53be558857e22703561938dcce13&oe=55E9DD90

Edited by Chicken Little 420

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...