Jump to content

Humor (i dalje bez HUMORA)


SkullKrusheR

Recommended Posts

1 hour ago, Srbin Hamza said:

to je zato što nemaš pojma šta je center-left niti center-right ;)

To se slažem, hteo sam da nastavim kako su te koordinate sviranje kurcu, nego kao da smanjim offtopic... a naročito mene boli kurac da se ozbiljnije bavim političkom teorijom. Ali znam da i ti nemaš pojma, kako kaže stara narodna - ne mora ležem jajca da bih znao da prepoznam mućak 😎

Aj kad si stručan ti nam objasni na političkoj temi tamo koji sve modeli za ideološko opredeljenje postoje, (ima beše neki Nolan, ovaj i onaj) i šta znače ose, da li uopšte plebs podrazumeva neki određen model kad pominje levo i desno, dok vezuje libertarijanizam za levo a autoritarijanizam (ili kako se već kaze na srpskom) za desno.

Moje opredeljenje je daj pare, pičku, metal, brza kola, socijalnu sigurnost, platiću porez i teraj se u kurc...

Ubi bene, ibi patria.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

6 minutes ago, Demon Seed said:

Ali znam da i ti nemaš pojma

ne znaš ni to! :haha:

da se razumemo, ta ideološka debata će sigurno i dalje da traje, al ne može baš da se laže oko takvih stvari

npr šta je tebi DS? Jer DS se sama definisala kao desnica 1990. godine a sad lažu da su levica ili centar ili šta znam

 

odoh da pajkim, spavaću na levoj strani kako i dolikuje

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja se obično ne bavim ovakvim temama ali procureo je razgovor između Amber Herd i Džoni Depa nakon suđenja.  Ovo je direktno iz transkripta:
Herd: Džoni… Hej! Molim te, možeš li da se okreneš i da me pogledaš
Dep: * klima glavom * 
Herd: Džoni, pričajmo. Razgovaraj sa mnon. 
Depp: * okreće se ka advokatu, ona odmahuje glavom *
Herd: Moram o nečemu da pričam sa tobom. 
Dep (i dalje pognute glave): Nemam o čemu da pričam sa tobom.
Herd: Molim te pogledaj me!
Dep: Zbogom Amber.
Herd: Recimi nešto Džoni, voliš li me i dalje?
Dep: * ćuti *
Herd: Voliš li me i dalje Džoni?
Dep (diže glavu, gleda Amber pravo u oči): Amber, ovo je vjerovatno poslednji put da pričamo zato molim te slušaj pažljivo što ću ti reći. Pročitaj knjigu „Blago(š)“ Zdravka Krivokapića. Sve je objašnjeno u njoj vjeruj mi, on je spasio Crnu Goru i Crkvu, plate su digli Evropa sad sa onima iz Goldmen Saksa pravoslavcima, nema veze što su je digli na dug sa kamataškom kamatom jer kroz vjeru je sve moguće. Ljudi su pomjerali planine i to se zaista fizički desilo. Ako dođu kad ove majmunske boginje kod nas, ne možemo se svi zarazit preko iste kašike Amber! Ne slušaj što pričaju nevjernici za njega i eKsPeRtE, to je ljubomora čista. Nikad više Srba u vladu Amber i dok neko ne izađe ispred crkve da kaže da je izdao slijepo ću mu vjerovati. Možda nisi ispratila zbog suđenja, ali bilo je predstavljanje knjige u kripti Hrama, sveti velikomučenik Gojko je držao govor, znaš kako kažu mim serdari, Bog govori Gojko otvara usta. Ako ti je ono što je bilo između nas ikad išta značilo glasaćeš Evropu sad, toe jedini način da ne skrenemo sa Evropskog puta. Oni nisu partija, oni su pokret koji je nastao na litijama kad se preporodila Crna Gora i vratila vjeri. EU nema alternativu Amber. Sad zbogom.

  • Like 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...