Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

meni je poprilično iritantno "svašta nešto"

 

Umesto toga bolje ''i te pičke materine''

 

 

 

Nego, kad je sledeće glasanje za neki kurac? Po nekim mojim praistorijskim proračunima, i po nadolazećem talasu reality showova, sledeće godine, ali verovatno da nisam u toku? Koliko će još muž Dragičin da bude predsednik, to me jako interesuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam čuo da po Nišu govore ''kebur''...

 

Dakle: brat -> burazer -> burke -> kebur...

 

vrištao sam od smeha

 

Al' to nisam pričao, a ''tebro'' mi je isto baš lepo debilno, počeo sam da ga upražnjavam iz zajebancije i sada ga često govorim i kad to ne želim, i pišem ga drugovima u svakoj sms poruci, pa ga obrišem pre nego da pošaljem...

 

Kad sam baš lepo raspoložen, onda ono Kaletovo BUUURATAAAUUUEUEUUU mnogo volim da kažem u svakoj drugoj rečenici, mnogo je lep osećaj, kad ga uspešno izgovoriš, kao niz toboganče da si se spustio, milina jedna

 

priča se da će pokrajinski i lokalni u decembru, uz moguće i parlamentarne pride

 

A kako se to priča, zar to nije zakonom ustavom pičkama materinama propisano? Ili se nešto pomera zbog onih nekih vanrednih? Koji smo mi raspad od države, na šta li će ti izbori da liče... Tj. zna se, ličiće na prošle izbore jako

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poumirali svi dabogda od srčanog udara kao rukovodsko Elektronske Industrije Katovice iz Katovica, dok se kreću brzinom glacijalne erozije do glasačkih kutija da ubace papirić na kome je zaokružen Kurčić Pičkousti. Uvreda, bre, za pičku, da napišem pičkousti, još i pičku da mi ogadi prebili ga dabogda, i njega i brata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerica Radeta mod?

 

:blek:

 

PROKLET IM BIO

I ROD

I POROD

 

Treba jebati ovu zemlju. IMT ugašen pre 10 dana a ne sme ni jedan javni medij osim B92 i N1 da prenese vest.

 

video sam nešto u nekim novinama, a u blizini piše ČEDA RADNICIMA DUGUJE I PO 5 PLATA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izbori su samo žvaka.

Biće koga ameri odrede da bude, i to je to. Kao i u svakoj drugoj koloniji.

Naravno, nisam za revolucije i prolivanje krvi, ali ovo sa izborima veze nema sa demokratijom.

Prvo kad pogledaš medije, pa sve ostalo.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moraju Ameri nikoga da biraju, sami ćemo. Kakav narod takvi i izbori (vlast)

 

CMtARHmWoAEhzVM.png

 

Imajući u vidu znanje ljudi na vlasti, počevši od preCednika, pa preko premijera, guvernera, ministara, poslanika, odbornika... ne znam zašto je iko iznenađen bilo čime u Srbiji

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti vidiš neku razliku u vladavini DS, SNS, DSS?

Sve ista sekta.

 

DS kakva god da je kloaka bio na kraju svoje vladavine, bili su 100 puta bolji od ovog olosa.

i nemojmo se praviti da su "svi isti", naravno da nisu, vucic je mnogo mnogo opasniji nego bilo ko sa sadasnje scene.

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...