Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

evo, ja bih voleo da čujem da li će još neko sa foruma da glasa za tu neku tadič+čeda+radule varijantu. možda imaginos i fapril.

 

razlike:

Najgore kod DSa: korupcija, krađa, nepotizam i ostale malverzacije,

Najgore kod SNSa: novi nivo korupcije, krađe, medijskog mraka, nepotizma, opšte nestručnosti ne samo u vidu fićfirića i direktorčića po lokalnim vukojebinama kao ranije, nego i u samom državnom vrhu, demonstracija u praksi kakvu još nebulozu ovom retardiranom možeš da prodaš a da ne trpiš nikakve posledice, da pričaš priču ''smanjili smo platu 10%, ali eto sad ćemo da povećamo 4%, pa će odmah da se oseti poboljšanje'', itd.

medijski mrak... ok. slažem se. no, ne treba zaboraviti kako su u medijima tretirane desne opcije tokom vladavine đinđića, recimo. pa i sve do nastanka SNS-a, radikali su bili dočekivani na nož od svakog slobodnog novinara, dok se vladajućoj kamarili mnogo praštalo. bbili su to slobodni novinari koji su mnogo slobodniji kada napadaju opoziciju. ali, ok, nije bilo ovako loše.

ovo ostalo je isto, to su tvoja lična viđenja, želje, projekcije, nadanja. ali je suštinski isto. nebitno je oklen je diploma ako iza tih stručnjaka (sa stranom ili megadet diplomom) ostane pustinja.

žuti su te krali indirektno - preko privatizacija - ovi direktno otimanjem plata i penzija. suština je ista.

najmanje je krao koštunica i ekipa, oni su doduše prenapumpali plate i penzije da bi kupili opstanak na vlasti i socijalni mir, ali makar smo imali neke vajde i tih godina se osetio veći keš u narodu.

 

 

poenta je da ja uz svu drogu i alkohol ne mogu da zaboravim žute štetočine

a ti i bez toga možeš

srećniji verovatno jesi

Edited by truliandedzombileš!
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo, ja bih voleo da čujem da li će još neko sa foruma da glasa za tu neku tadič+čeda+radule varijantu. možda imaginos i fapril.

 

razlike:

 

medijski mrak... ok. slažem se. no, ne treba zaboraviti kako su u medijima tretirane desne opcije tokom vladavine đinđića, recimo. pa i sve do nastanka SNS-a, radikali su bili dočekivani na nož od svakog slobodnog novinara, dok se vladajućoj kamarili mnogo praštalo. bbili su to slobodni novinari koji su mnogo slobodniji kada napadaju opoziciju. ali, ok, nije bilo ovako loše.

ovo ostalo je isto, to su tvoja lična viđenja, želje, projekcije, nadanja. ali je suštinski isto. nebitno je oklen je diploma ako iza tih stručnjaka (sa stranom ili megadet diplomom) ostane pustinja.

 

Nije isto uopšte, al' ja da navodim imena prethodnih direktora po institucijma u Prokuplju ili malo većih beogradskih mudonja u zdravstvu od kojih su neki manje, a neki više medijske ličnosti i da pravim poređenja, neću, jebiga. Ili još gore da gubim vreme i dodatno istražujem na tu temu više nego što sam imao već nesreću da saznam. Nije to sad da se ja ložim da znam nešto što ostali ne znaju, mislio sam da je to opšte poznato i da svako u okruženju ima primere, al' ispada da ti ne znaš, čim ti je isto, jebem li ga.

 

Jebem mu mater, ovo su likovi koji kradu pare na toboganima koje prave u parku pa završavaju u zatvoru zbog toga. Govedina :D

Tipa dođe baja i uzme 50 000 evra iz gradske kase da napravi dva tobogana.

 

 

To kako su tretirani pripadnici SRSa u medijima od strane bilo čijeg režima u blio koje vreme mi nije nikakav kriterijum, jer njih baš ne smatram ljudima, ukratko rečeno, za mene je to uglavnom stoka. Određena cenzura će uvek da postoji, da se ne lažemo, a kad je SRS u pitanju, cenzurisati njih je korisno. To je partija koja se smeje u lice razumu, koja najopuštenije priča najveće gluposti, babe koje nariču i bacaju kletve po skupštini i mnogobrojne druge avanture. Svako ko njih shvata ozbiljno je lud.

Edited by Demon Seed
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada su političari u državnom vrhu po prostoti na nivou proseka onih lokalnih za vreme DSa, a lokalni nivo izgleda ovako.

 

pre ili kasnije

svi vi koji niste desničari ispadnete najgrđi fašisti.

:haha:

 

Znao sam da to sledi ali jebiga, ne bih im baš ubijao rod i porod, ali ne mogu njih da žalim kad su cenzurisani.

 

Što se mene lično tiče, ne krijem da smatram da nisu svi ljudi jednako dobri, eto npr. muslimanska gamad nikako nije dobra, ali je to uvek pipavo područje, kad pokušaš da povučeš jasnu liniju ko zaslužuje da živi, a ko ne, nastane akcija T4 ili nešto gore :D.

 

Eh, a lepo je danas počelo, klipom gde se dvojica ljube na kraju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

DS je dovela do dolaska ovih

DS je sprovodila privatizacije, ne ovi

DS je hapsila generale, dok su puštani Naser i drugari

DS je vratila SPS u vlast

DS je pohapsila sve žive u Sablji, pa ih pustila

Čeda je Fidelinku i ostalo stekao u to vreme

Đelić je postao milioner u to vreme

Dinkić se obogatio u to vreme

Đinđićeva ostavinska rasprava je sprovedena tako što su u sudnici bile Ružica i predsednica suda, predmet ne postoji u arhivi, ne zna se šta je sve taj čovek imao

 

 

podseća me ovo na priču o tome da je u vreme Slobe bilo bolje

a u stvari nije

 

da je to žutilo išta valjalo, ne bi se ovako raspalo

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

DS je dovela do dolaska ovih

DS je sprovodila privatizacije, ne ovi

DS je hapsila generale, dok su puštani Naser i drugari

DS je vratila SPS u vlast

DS je pohapsila sve žive u Sablji, pa ih pustila

Čeda je Fidelinku i ostalo stekao u to vreme

Đelić je postao milioner u to vreme

Dinkić se obogatio u to vreme

Đinđićeva ostavinska rasprava je sprovedena tako što su u sudnici bile Ružica i predsednica suda, predmet ne postoji u arhivi, ne zna se šta je sve taj čovek imao

 

СНС је неуставно смањио плате и пензије.

СНС је потпуно укинуо медијске слободе.

СНС такође даје субвенције од 10.000 евра по радном месту, уз то у Смедереву рецимо и направе фабрику инвеститорима џабе, а паре се нађу тако што се Дом културе стави под хипотеку.

СНС хапсио гомилу људи па им није пресуђено.

СНС апсолутно ТЕРА људе да се учлањују, у ДС се учлањивало да би се дошло до радног места, овде се учллањује да би се ОСТАЛО и то под озбиљним претњама. Партократија никад гора.

Разни СНС кадрови су покуповали фирме по држави, а до јуче су били пумпаџије, посластичари итд.

СНС кадрови су потпуно неспособни и апсолутно неодговорни, то се одлично види на локалу. У Смедереву на сред града стоје три цистерне са запаљивим гасом које нико не чува, зато што се неко уградио и склопио уговор да то ту може да стоји. На питање новинара зашто је то ту речено је да поред у паркићу за децу постоји ОГРАДИЦА и шта сад, заштита на нивоу.

ДС је вратио СПС на власт јер му је био потребан коалициони партнер, ови су их поставили у Владу иако имају апсолутну већину.

Инвестиције су никада мање откако је СНС на власти.

Београд на води нема шансе да би могао да се гура у време ДС-а, никоме не би пало на памет да буде толико безобразан.

 

Далеко сам од љубитеља ДС-а, али баш тешко да је ДС гори од СНС-а.

  • Upvote 8
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

mrtva trka. sns je podigao na visi nivo sve lose stvari koje je ds sprovodio, i naravno da nemaju opoziciju. ne postoji nikakva garancija da bi ds "bio bolji" kada bi se nekim cudom vratio na vlast, posto se lepo videlo sta sve moze da prodje. pre bih glasao za onu stranku jogi letaca nego za "prosle" i "sadasnje"

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...