Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

Taj "neki drugi Ilić" mu dođe rođeni brat :D I već je 4 godine gradonačelnik Čačka :)

 

Inače Velji da se da pozicija ministra za poplave doživotno, ionako će biti ministar u svakoj narednoj vladi dok ne umre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj "neki drugi Ilić" mu dođe rođeni brat :D I već je 4 godine gradonačelnik Čačka :)

 

Inače Velji da se da pozicija ministra za poplave doživotno, ionako će biti ministar u svakoj narednoj vladi dok ne umre.

 

eto ga :D

 

i Velji i Rasimu doživotna i počasna mesta u Vladi

Share this post


Link to post
Share on other sites

u Čačku će Dveri da razvale ove godine

bar mi tako kažu ljudi iz Čačka

 

:da:

 

vracam se iz centra grada danas i startuje me neki lik sto drzi strugaru ovde kod mene u Trnavi a inace je poslanik u gradskoj skupstini..

redovno je svracao za potpise i neke stranacke akcije kod mog caleta i dok je bio kod Slobe, Seselja, Velje, Vucica..

zamolio me da svratim u dom kulture da potpisem listu podrske dverima.. ali sam se setio da bi me oni sutra terali u crkvu i ta sranja, pa sam odustao jbg

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

vracam se iz centra grada danas i startuje me neki lik sto drzi strugaru ovde kod mene u Trnavi a inace je poslanik u gradskoj skupstini..

redovno je svracao za potpise i neke stranacke akcije kod mog caleta i dok je bio kod Slobe, Seselja, Velje, Vucica..

Dolazio Tanović i kod mene redovno. Nikad ništa nisam hteo da mu potpišem.

Znači opet je promenio stranku.

 

Jednom je dolazio kod nas kad je skupljao članarinu za radikale. Učlanio burazera bio.

Izvadi iz torbe spisak članova, a pored svakog drugog imena na spisku piše "umro". Komedija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

inače, kad smo kod boga, Toma u Moskvi izjavio da se ne razmišlja o krizi, kada se ima dogovor sa bogom :haha:

Koliko god on bio glup ja bih sutra potpisao da bude doživotni predsednik ali pod uslovom da psiho doživotno bude zatvoren u nekoj ustanovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da su DSS-Dveri stavili unuka Milana Nedica na svoju listu poslanika,kako prenosi b92 ako predju cenzus uci ce u skupstinu,sad ne znam koji je na listi.

 

Verovatno misle da privuke nacionaliste koji se nikada nisu pronalazili u Radikalima zbog tog negativnog odnosa prema Milanu Nedicu.Znam da je mnoge nacionaliste razocaralo to sto je Seselj skoro u nekoj emisiji rekao da je protiv rehabilitacije i govorio negativno o njemu.

 

Dobar potez.Bice to dobra stvar ako u skupstinu udje Nedic.Da se narod malo obrazuje o zlocinima onih u cije se vreme najbolje zivelo.

  • Downvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak mi nacionalista koji veliča čoveka koji upravlja okupiranom teritorijom umesto da se bori protiv okupatora.

treba doneti neki zakon da se nacionalistima iz budžeta plaćaju seanse sa psihijatrima.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaki komunista (a i četnik normalno) koji je poginuo koljući se protiv ustaša a za slobodu i moje još nerođeno dupe >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> nedić

 

to što su se posleratni komunisti takođe naradili zločina nije opravdanje za relativizaciju Nedićevih sranja, i jedni i drugi mogu da se napuše kurca za sve.

 

od celog sveta, jedino se još ex-yu maloumnici dele na tabore iz WWII kao da su svima preci bili na samo jednoj strani i sve je ostalo isto do danas, ho yes no

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaki komunista (a i četnik normalno) koji je poginuo koljući se protiv ustaša a za slobodu i moje još nerođeno dupe >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> nedić

 

Istina.

 

I da dodam: Nedić = Čeda Jovanović

 

I da dodam još... treba imati u vidu to što je spasio gomilu naroda... imati u vidu... ali ne rehabilitovati.

Duga i kompleksna je to priča u svakom slučaju.

Edited by Dark_Elf
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

da za nedića nemam nikakve simpatije - jasno je. i pravio bih se da ne mogu da razumem tu ideju nacionalizma i veličanja izdajnika, ali takav nam vlada i danas.

ali samo da kažem:

treba doneti neki zakon da se nacionalistima iz budžeta plaćaju seanse sa psihijatrima.

napušiš mi se kurčine nacionalističke.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pak ne vidim u čemu je nacionalizam voleti Nedića?

Nacionalista je, valjda, svako onaj koji voli svoje, poštuje tuđe, i koji ni po koju cenu ne bi pristao na kolaboraciju, sa onima, koji mu okupiraju zemlju.

 

E sad, može se tu reći da je Nedić u neku ruku, poneo krst, i pod plaštom saradnje za okupatorima, pokušavao da zaštiti gomilu naroda. Samo što ja ne verujem da je to bio "plašt saradnje", već verujem da ih je on zaista gotivio naciste zbog mnogih stvari.. da je zaštitio narod - jeste, i to treba imati u vidu... ali da je gotivio naciste.. ja mislim da jeste... i mislim da je to nešto najpogrešnije.

 

No... rekoh već.. mnogo duga tema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је најјача заблуда то што многи десничари мисле да би Недић другачије завршио да се рат другачије завршио, тј. да се краљ вратио у земљу. Једини начин да Недић не буде мртав после рата је био да Немци победе.

А то да је Недић штитио народ и примао избеглице је још један мит. Избеглице је примао јер му је Немачка тако наредила, а стрељање ђака и Бањицу су наши вајни фашисти заборавили.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad treba da se piše onda je nacionalista ono što piše u rečniku a kad treba da se dela onda je nacionalista šovinista/fašista/seksista/homofob i sve ostale radosti. Dela > reči, Poyy za momčinu zombija.

Edited by Oak

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...