Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

strašna je količina komentara po balkanskom internetu koji ovo odobravaju, u stilu "pa šta je tražila tamo uopšte u te sate"

To to ... A i kad sam video neke feminacis fazon, kao, sve zene su u opasnosti od ovakvih osoba, negiraju ostale zrtve totalno, samo su zenske zrtve bitne, tj samo je ona bitna, a ostali koji su poginuli ili ranjeni, njih ko jebe ... Znaci bukvalno mi se prosralo

Share this post


Link to post
Share on other sites

To to ... A i kad sam video neke feminacis fazon, kao, sve zene su u opasnosti od ovakvih osoba, negiraju ostale zrtve totalno, samo su zenske zrtve bitne, tj samo je ona bitna, a ostali koji su poginuli ili ranjeni, njih ko jebe ... Znaci bukvalno mi se prosralo

A feminaci su bitni sada zašto?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu ovi ljudi stvarni?

 

ekstra stvarni, cuo ja danas i u prolazu. ima posvuda rasutog slicnog materijala a komentari nalaze na jako malo pravog, otvorenog protivljenja, a kamoli da izazivaju sokiranost i sablazan i naravno ne brisu se (na sajtu politike npr danas u toku dana je bio pir, verovatno je jos uvek). meni to dovoljno govori. mali je broj onih koji takva misljenja iznose, verovatno solidno veci onih koji ih drze u sebi ali je apsolutna vecina ta koja oseca neku stegu, obavezanost na ignorisanje, tolerisanje pa i vestacko podrazavanje takvih ideja, kao da je neki tabu, kao da nije u domenu normalnosti suprotstaviti se tom mentalnom teroru, u sustini otvorenim pretnjama smrcu. to je tako jer manijaci, talibani u nasim redovima podsecaju na odredjeni izvor autoriteta (kult smrti, recimo tako; hriscanstvo tu spada naravno) koji iako ne diktira svakodnevni zivot ipak diktira makar deo vrednosti i definise jedan deo identiteta vecine. manjina talibana drzi vecinu, a pogotovo omladinu, u saci i zato cemo zavrsiti kao afganistan i taj proces ne moze da se zaustavi.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yep, takvi mozgovi su plodno polje ekstremizma i zatucanisti, sve bi nas pokrili feredzama i da smo kuci. Mrsh.

Stagod da mu je radila, tip je jebeni psiho, nije se svetio njoj nego svetu.

 

A ovi komentatori sto ih je Kris postavila... Pravoslavni talibani, nema dalje. Prosto prizivaju da im deca postanu lbgt aktivisti.

"sta je trazila tamo u te sate", muskarci koji to komentarisu nisu ni upola strashni kao zene koje se sa tim komentarima slazu. Najgori su ljudi koji smattaju da su "bogougodni", takvi su spaljivali vestice. Nije to ono, da komsiji crkne krava, nego nek crkne i meni da ne moze komsija da dolazi mleko da uzajmi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čujem da su ogorčeni ljudi zasuli lubenicama sedište komunalaca. Pozdravljam akciju, ali ne sme se na tome stati.

Trebalo bi ih ponovo gađati lubenicama, mada se to, u neku ruku, može smatrati čašćavanjem iako sa sobom nosi određenu simboliku. Ipak bi najprikladnije bilo da se istresu kofe i kofe govana.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plate se tehničarima ni trenutno ne isplaćuju u skladu sa zakonom, a smanjene su za oko 20% od kako je došao SNS na vlast. Ministar Munze Lončar je povodom toga izjavio - kome se ne sviđa, radnu knjižicu u ruke i doviđenja.

 

Pas, mater.

 

Nije to instinkt ds, nego "vaspitanje". Daj da ga stavim pod navodnike pa da kazem, maltretiranje.

 

Horor jebote izadjes u grad neko te upuca.

 

Nisam rekao da je instinkt da uzmeš AK47 i napraviš masovno ubistvo, kako si to pokupila? Instinkt je kad se šotka splavarka naloži na sivonju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da dodam onome gore, da ne napadam samo šotku, instinkt je i da se pališ na sisu i guzicu a da zanemaruješ intelekt, a đavo se smeje :D

Samo su tu posledice manje nasilne, jbg.

 

@Antikristina: piše ne mogu da priušte, pa sad da li jer su glupe, ili jer imaju pametnija posla pa ne mogu da postignu... ko je ovde seksista? :P

A mrzi me da ulazim u detalje i u primere sad, ali ko me jebe kad sam komentarisao :D

Problem sa stereotipima generalno (uopa!) je što su uglavnom istiniti, većinu žena ne zanimaju te 'muške' teme i dobar deo tih stvari su pokupile od muškaraca usput, kad sretneš ribu koja igra pes, šta misliš, prelazila master ligu sa drugaricom?

 

Koje crno ''intelektualna disciplina'', nisam potpisao svaku reč koja je tamo otkucana :haha:

 

2. tekst - drevna disciplina:

Tek sad vidim poslednju rečenicu drugog teksta :haha:

 

3. tekst - Dobar deo dobrih riba koristi izgled da bi manje radile - ma šta kažeš :o

 

Čru da bude fani stoci koja to čita, taman koliko treba, namerno napisani debilno, da se stoka šokira :D

 

 

Sve je to obična biologija, i čoveka ganjaju raznorazni nagoni kao i ostale životinje, žene i muškarci se razlikuju, odnosi hormona im se razlikuju, mozgovi im se razlikuju, ponašanje im se razlikuje, načini razmišljanja im se razlikuju, svaka priča o tome kako polovi treba da budu jednaki je glupa, to ne znači da je jedan pol bolji a drugi lošiji, ali svako ima pravo izbora šta više voli, meni npr. za neke stvari više odgovara muški pol, a za neke ženski... :haha:

 

(šalim se, rado odigram pes i sa ženama)

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ko jebe i mene što moram da sam dežurni ženobranitelj, al jbg dosadno mi je

Muške teme je izraz koji ne mogu da smislim, ne kontam kakve veze imaju nečiji afiniteti i interesovanja sa polom

Inače, upravo mi je na jutjubu iskočila reklama za uloške, neka curica priča kako joj govore da ne treba da igra ragbi jer je to za dečake :haha:

Ja igram nba na soniju sa drugaricom :wub:

Rekla bih da su ovi stereotipi istiniti na manjem procentu devojaka, ili ja imam sreće da sam okružena ovim normalnijim :bigblue:

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I onda kada mi kazu da ima divnih "zenskih" emusija

Stakurac sve drkamo ba carjachu i ogovaranje komsinica uz radu hroniku

Kush

Stereotipi su uvek tu da pokazu sta ne valja, ali i sta i kako zatucana vecina misli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...