Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

У једном тренутку сам се пребацио на други језичак у Ватреној лисици а наставио да слушам шта ова лупета, а онда сконтах да има глас и нагласак као некаква баба из "мало подаље". То је било у другом минуту видео ско(н)та.

Било како било, ова њена прича односно ЈуЋуб канал (јарак), само је један коментар довољно прикладан...

 

http://youtu.be/0Im0CuB1rTw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, Mešugica... To me podseti na jednog ćaletovog prijatelja koji je mp3 disk sa death metalom opisao kao ''imaš na ovom disku neki mnogo težak hard rok''.

 

Mojne da relativizuješ previše, podžanrovi se preklapaju kako god okreneš...

Ja bendove raspoređujem po folderima na osnovu žanra, i imam u alternative metal folderu nekoliko bendova koji mi se nisu uklapali bolje u neki drugi folder.

 

FNM mi surfuje između alternative metal i avantgarde foldera, u zavisnosti od toga koliko sam ushićen povodom njih u tom momentu :maca:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene je samo jedan golemi folder sa oko 3.000 odabranih numera široke lepeze i tog nekog dijapazona, a u okviru tog foldera se nalaze i dva podfoldera: Metallica (podrazumeva se) i Volkswagen (narodnjaci). Ništa više od toga.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Varijanta 1.

 

Jao zaboravih da stavim BM, to je folder Pande, a Pičke su Gothic naravno!

 

Varijanta 2.

 

Šta pričaš Dimone, na kompu samo ove foldere imam, sve je jasno i precizno napisano!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...