Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

1 hour ago, Antikristina said:

Ima tih stričeva dosta al mi se čini da su normalniji nego ovi mladi inceli, to sve besno i puno agresije i samo nešto seru kako nema normalnih žena itd

To je i zato što je u doba mladosti tih stričeva bilo više normalnih žena nego sad :haha:

Da se razumemo, ovaj moj je lud žešće, samo nije nasilan do te mere da pravi ozbiljnije probleme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Demon Seed said:

I sve to od neoliberalizma, najgore bolesti.

Da se razumemo, industrija šećera i proizvođači lekova za dijabetes i srčane bolesti su verovatno najunosnije poslovno partnerstvo na planeti, tu nema nedoumica, ali kritikujem redukcionističko razmišljanje!

eto Dimone i ti da ubodeš!

Geri Beker, neoliberal i dobitnik onog lažnog Nobela za ekonomiju, upravo je to rekao, da je za ekonomiju najbolje da ne zabranjuje proizvode poput gaziranih pića jer njihovi potrošači posle postanu potrošači medicinskih preparata i usluga, pa se para okreće

On se inače zalaže za svakakva ludila, npr sex selection...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dimon bode sve u 14. Pardon, 16.

Ako je rekao to za gazirana pića, u pitanju je bolid, pošto postoje institucije čiji bi posao trebalo biti da to zabrane ili da ograniče šećer itd, ok jak je to lobi sa jakim finansijskim interesima, al' otvoreno kao neki kurčev "neutralni" stručnjak tako nešto reći, može samo bolid. Ali dobro, naivno bi bilo pomisliti da nema i on interes da kenja.

Videh ovo za sex selection, ovaj tekst, žešće primitivan način gledanja na problematiku.

Ali se postavlja pitanje - kako to zabraniti uopšte? Tamo gde je abortus legalan, trudnjača ima pravo da to odradi iz kog god razloga.

Nevezano za pol - abortusi u Kini, Indiji i drugim rupetinama ovozemaljskim mogu samo da budu dobra stvar. I zid. Izgradimo zid...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam imaju li pravo u 6-7. sedmici raditi te testove, valjda su opasni po fetus

ja sam to ovde pročitao, ima raznih poglavlja

http://libgen.rs/book/index.php?md5=2788BA428C9AD3574B1705BA18C2640C

Beker piše i o reformi zatvorskih kazni, tolerisanju sitnih narkodilera, korist za ekonomiju od terorizma, neverovatan lik

ima još jedan Walter Block, knjiga Defending the undefendable, tu brani pimpove i prostituke i slam lordove, "dokazuje" da su korisni za društvo :haha:

http://libgen.rs/book/index.php?md5=19ACEB5CA2BCD460E9D3CE7F452554CF

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

37 minutes ago, Srbin Hamza said:

ne znam imaju li pravo u 6-7. sedmici raditi te testove, valjda su opasni po fetus

Ako rade amniocentezu ili biopsiju horionskih čupica onda da, ali može pol deteta da se odredi i iz krvi majke (na vreme za legalan abortus), to je skroz bezbedno za fetus (sem ako ispadne da je žensko, onda neka mu je Bog u pomoći :haha: ).

To zadovoljstvo kod nas košta 550€.

 

 

Prostitutke su korisne za društvo, treba to legalizovati ovde opet kao u stara dobra vremena. 😎

I ovo u zdravstveno osiguranje:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Sexual_surrogate

 

I odma smanjiš broj incela za 70% 😄

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nema ni strankinja, žena nema nigde dovoljno, samo što ih u Srbiji fali 6% a u jugoistočnoj Aziji 18%

umesto da abortiraju Srbe

doduše, i ovo je neka samoabortacija jer 6% Srba je nekih 50.000 muškaraca suvih... tako da nije čudno što uvoze Albanke

Dimon da nešto odlučuje u Srbiji sve bi bili picini parkovi i abort klinike preko puta

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Srbin Hamza said:

Dimon da nešto odlučuje u Srbiji sve bi bili picini parkovi i abort klinike preko puta

Slobodno tržište yall...

Šta sereš, jesi rekao da se zalažeš za kokain i kurve za sve... Ja da odlučujem svi bi bili testirani i čisti, i mušterije i radnice, nova radna mesta, išo bi gas...

 

Nego, gde nađe tih 6% da fali kod nas? Ja nešto oduvek mislio da u Srbiji ima više žena od muškaraca, otvorih sad da proverim, popis iz 2019. kaže 3.6 miliona žena i 3.4 miliona muškaraca. Znači ne 50 000 suvih nego 200 000 vlažnih...

https://www.stat.gov.rs/sr-Latn/oblasti/stanovnistvo/statistika-polova

Evo imate ovde da skinete i pročitate, dok nisu ukinuli polove da bude korektnije...

Muškaraca ima više od žena jedino u Pirocki okrug, jer im se prokurvale žene kad prošla železnica tu... Sve odoše za Niš, Beograd ili u Bugarsku... Još sad od otvaranja novog A4 autoputa koji spaja Pirot sa Bugarskom još bolje, živ nisam...

Ovo za žene se prokurvale zbog železnice je referenca na navodno istinitu priču o tome zašto Vlasotinčani nisu dozvolili da prođe šina kroz Vlasotince... Uzeh da guglam, nađoh:

https://jugmedia.rs/zasto-je-kralj-milan-cenio-vlasotincane-ali-oni-to-nisu-umeli-da-iskoriste-premijerno/

Haha i napraviše si od Grdelicu metropolu...

Ok izgleda postoje dublji (možda i gluplji) razlozi za to oko pruge ali pominje se i ova "šaljiva" verzija koju sam ja čuo na dnu teksta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

sigurno ima brdo boljih od Ninth Gate, ali taj film bih gledao 58. put kad bi se puštao na TV, a nekog tamo Tarkovskog ili Kjubrika više respektujem nego što bih reprizirao njihove filmove

Šošenk može da prođe, ovaj Dimonov je ona vrsta filma što mogu da snime samo sa istočne obale u nekoj obilnoj artističkoj pretencioznosti sa Malkovičem koji jedva da nije Srbin pošto je kao Hrvat

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je među najslabijim Polanski filmovima. Sve je zbrda zdola kao u nekom pulp erotskom lošem trileru i samo nabacan okultna tematika. Nije ni prići Rozmarinoj Bebi ili Stanaru. Being John Malkovich je zabavni metal film, ali je meni i dalje Adaptation najbolji film iz pera Kaufmanovog proizašao, iako je otišao u kurac sa nihilizmom i depricom, ko će to da gleda više. 😄

Šošenk je ok, hallmark film svi ga vole, više gotivim Green Mile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...