Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

Jesu, jer mora budu dobri da ih ne linčuju divni domaćini pravoslavci koji ih nesebično prihvataju iako su balije grozne ili, ne daj Bože, katolici. :wub:

Znam porodicu Srba iz Zemuna koji prave domaći ratluk u Kušadasiju, divni su i prema mušterijama i prema zaposlenima! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e moj Dimone, da si Šiptar odavno bi završio fakultet i pravio pogače na ljebac za velike pare, breaking bad style

sad čisto sumnjam da je Šiptar, no sačekaćemo Voivoda, reče da ga je našao u registru preduzeća, sigurno je Srbin

Šiptar bi se bar javio na telefon

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel znaš nekog Šiptara da je prešao u Srbe?

bilo gde, bar jedan da se vrati iz islama ili katoličanstva natrag u srboslovlje?

ne znaš jer ih nikad nije bilo

što se pekarskih peciva tiče tu je bar jasno, once you go šiptarski burek you never go back

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da je prokleti Srbin !

A je l' imao pekarsku uniformu ili je bio u civilu? Šta ako je provalnik? Imam neki osećaj da ti je padalo na pamet da zoveš i policiju, na šta je on rekao ne jer nije želeo gazdi da pravi problem, a ti si to izostavio u priči jer se pribojavaš mogućnosti da je bio provalnik! I taj pomen sna pravednika nosi nešto zlokobno u sebi...

A sa druge strane, šta će provalnik u pekari, zašto bi ostavljali pazar... Posao za Heraklea Poaroa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strava mi je Dimone Simone kako tvoj um ponekada funkcioniše. 😄

Nije bio čovek bio lopov, nije imao baš pameti za takvu akciju, kažem, kako se zaboravi sopstveni telefon ili da radiš u lokalu gde nema podatak o gazdi ili telefona da nazoveš ako je neka frka.

A policiju mi nije palo na um da nazovem, jer bi me verovatno još i zajebavali i odjebali. Kada budem prolazio pored pekare dok radi, videću da li je ovaj mučenik i dalje tu. 😄

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bilo kakvog Srbina nego srbskog pekara!

čoveka koji očigledno bogohuli i satanistički upropaštava testo

zamisli, njegovi radnici zatočeni plaču, kiflu sa suzama prodaje

srbska mizerija

svako normalan ide isključivo u šiptarske pekare

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...