Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

10 minutes ago, Dead Man Drinking said:

Ali tvrditi da je za nestašicu mleka kriv neko drugi osim Srba je u najmanju ruku neozbiljno

spacer.png

Protest u Briselu pre 7 godina. Nećeš farmerima da platiš mleko po poštenoj ceni, oni prospu mleko po policiji. Ili ga neće ni proizvoditi. I naravno da će biti nestašica. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

19 minutes ago, Dead Man Drinking said:

Naravno da ne poyroji, a i da postoji ne bi bilo dobro kao što neki zamišljaju. Ali tvrditi da je za nestašicu mleka kriv neko drugi osim Srba je u najmanju ruku neozbiljno

Da li je kriv Imlek nešto?

7 minutes ago, Srbin Hamza said:

spacer.png

Protest u Briselu pre 7 godina. Nećeš farmerima da platiš mleko po poštenoj ceni, oni prospu mleko po policiji. Ili ga neće ni proizvoditi. I naravno da će biti nestašica. 

Ovde bi dobio farmer batine prvo, pa bi se onda vukao po sudovima za napad na službeno lice.

Lepo kaže Bora Čorba - danas nema mleka, danas nema hleba, zato jedi govna! Možda tako treba! Neće te pretući, samo dobar budi! Danas nema nikog! Danas nema ljudi!

Ali pogreši posle kad kaže bolje odoh ja u čamov sanduk drven, nego da sam crven? Ko je u pravu, sudar titana, ajmo svi u inozemstvo!

Strane zemlje se plaše krize zbog ukidanja ruskog gasa, mi im se smejemo, a mi živimo decenijama u goroj ekonomskoj situaciji od te krize koja bi njih zadesila kad bi Rusi zavrnuli gas :haha:

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.kurir.rs/stars/4005573/ko-je-mladic-iz-spota-zeljka-mitrovica

- Ono što će biti u dokumentarno filmu, koji radim zato što mislim da kriminal na internetu i iživljavanje nad maloletnicama. Rešio sam da napravim film koji bi pokrenuo, pokušavamo da nađem,o i sa Guglom rešenje za iživljavanje nad maloletnicima i uticaj na njihov razvoj preko interneta. U tom filmu će biti dokazi o njegovom ne plaćenom porezu, ljudi koji su mu davali keš, kakvu imovinu ima. Naravno da ćemo se baviti razlozima zašto se Kika ubila. Ko je navukao na drogu, ko je navukao na kokain, sa sve sagovornicima i očevicima. Proćićemo kroz sve okolnosti za njegovo seksualno druženje sa maloletnicama, to će biti velika tema - rekao je Željko izmeđuostalog.

 

Ahahahaahahahahaha

Ja isto mislim da kriminal nad internetu i iživljavanje na maloletnicama :(

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 7 months later...
  • 4 weeks later...

Deljenje vaucera u Srbiji pocelo u 8 casova a zavrseno u 10. Ode 100 hiljada vaucera, a vecina ljudi van Beograda ostade bez njih u prvom krugu zato sto su u Beogradu poste otvorili u ponoc. Svi neka crknu samo nek su nama Beogradjani zivi i zdravi. Direktora nije bilo ni malo sramota da daje izjavu tacno u ponoc.

Edited by HEFEST
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kinta moze uvek, nisam gadljiv. 🤣Samo ja ne idem po banjama i ne uzimam vaucere nego gledam one mucne ljude sto dolaze kod mene u zgradu na salter poste i gledam kako 90% njih dobija Mozesa Kiptanuija pa mi bilo zao zbog nepravde. Jbt 80% mojih kolega koji su pokusali ne stigose do 10 sati, a bili tu na vreme. Naravno beogradski sljam razgrabio verovatno oko 90 hiljada tokom noci i onda ovih 10 eto robovima u provincijama.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaze profesor cija pravila. Pa jebem ti zivot pravila matematike nisu filozofija i nema mesta razlicitim tumacenjima jer je to univerzalni jezik i standardizovan takodje. Ko ovome dade posao?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...