Jump to content

Kućni ljubimci i životinjsko carstvo


bo88gdan

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

pojavio mi se ogromni crni labrador ispred vrata stana

ne znam kako je usao u zgradu i kada, a tek ne kako se popeo na 2.sprat, jer samo lezi nepomican i jako je lose

zvali smo  animal rescure, kazu nisu nadlezni, pa neku hitnu pomoc za ljubimce, nista ni od njih.

imate li neki kontakt organizacije koja bi mu pomogla, ogrlicu nema, ali ocigledno je imao vlasnika. 

upravnica zgrade je izgleda uspela da dobije neke veterinare (beoveterina tako nesto), rekli su da ce prva slobodna kola poslati po njega ali jos uvek nista.

Edited by soul wandering

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam situaciju tog tipa pre dve godine.

Našao štene kod klinca u vrtiću, a bilo 'ladno u pm. Dovezao ga sa sobom na posao, kontaktirao 6 orgnaizacija za skupljanje životinja, svi me oterali u kurac.

Proverio je l čipovana (keruša) što nije bila i na kraju zovem azil u Vršcu. Oni rekli mi ne možemo daodgovaramo za životinje na teritoriji Beograda,na šta se dogovorismo da je ja dovedem na teritoriju Vršca. 

I tamo je ostavih. Upiškila se u kolima, izgrebala plastiku u gepeku dok se nije probila da sedne na prednje sedište pored mene, al je bila toliko slatka da stvarno ništa ne mogoh dfa joj zamerim. 

tek posle sam čuo neke horor priče nehumani uslovi dža bu. Jebem li ga , jedini su oni od svih beogradskih bili iz fazona daj druže da pomognemo.

 

A svakako bolje nego da se smrzla na ulici u sred bg-a.

Edited by Vresište
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...