Jump to content

Najlepše žene u svijet


Fapril ethereal

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Kod probiranja zena te ometaju nagoni (pozuruju da odaberes), kod muzike ne, to je bio pun koji je intended

 

Osrednje dobar album vs osrednje dobra zena paralela, kapiras

 

Osrednje dobru zensku pojebes i super ti je, osrednje dobar album poslusas i pomislis meh

 

 

Al' skontao bi ga npr. Lou ili tako neko ko bira šta će sa sobom i predsobljem <3

 

Imao sam u srednjoj profesorku srpskog koja je bila tiranin u nekim tripovima (imao sam keca iz srpskog na polugodju kod nje i dvojku na kraju, nesudjeni vukovac je imala 3ojku :D), ali jedno njenu mudrost cu vecno da pamtim:

 

DECO!

U zivotu treba birati, samo birati birati rekla bi FILTRIRATI jebena smeca nego nije volela da koristi tudjice

 

Da l' je ziva sve joj jebem

 

Inace ima cerku sa nekim Arapinom koja se zove Kara i smrt pička je bila, nez kolko ima sad ćera, mozda i 45

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bi slusao osrednje dobre albume, kad imas vrhunske singlove i napravis pogolem miskteip

 

Vrhunski album e pomalo utopia, samo naiveci bendovi/individue su ih izbacivali i to ne bas toliko cesto...a zamisli da si skucen samo na edan zanr :bigblue:

 

Danas 95% bilo koih izvodzaca nema vise od 4 vrhunske pesme (za prilike 2018e, ne za 'zlatno doba muzike'), da kazemo da prosecno stave 9 pesama na album...ispod 50%, dakle

 

I to vec neko vreme trae...vi se i generalno lozite na obicne pesme, a da niste ni svesni :bigblue:

Edited by KazimKazim
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ovi ofrljativni procenti ilustruju tvoju predrasudu a ne cinjenicno stanje :P

 

Mislim sta slusas koj kurac ako ti izvodjaci nemaju vise od 4 dobre ...

 

još i laže da je opalio 100 osrednjih :haha:

 

FPN lejdis n dzentlmen

 

Doktoriras za Spin Doctora

 

If you'd like to lupetas gluposti

Just go ahead now

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj problem je sto ja sam muskarac koji ti nece uzeti za zlo

 

AKO ODMA KAZES DAA

 

Vrhunskih albuma ima barem 100

 

Ima ih i u metalu sigurno, bar pola od toga (da se ne rasplinjavamo na ostalo), ali u poslednje vreme slabo bas :bigblue:

 

A odje se prave liste vrhunskih albuma u 2018, oksimoron :bigblue:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zavisi cime da zdominira, mojom gajbom slabije, mada se ja ne gadim na mixtejpove, eno ti dobrih mixtejpova od mene na koealbumeuposlednjevreme

 

Ima tejpova koji teku bolje nego mnogi albumi, kao sto su pomenuti Kruderi Dorfmajsteri ili onaj linkovani Universal Dream

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalno e tesko da bend, sem ako nema neki libreto, pa ti napravi i filmski dogadzai pored muzickog, moe da bue zanimljiv u 10/10 pesama

 

 

Kod radia npr moes da izmiksues sve naibolje pesme od 50 rendom bendova i napravis kao neku 'ol star' top listu, naiprostie receno (sace da nagrnu kontrasi kontrasa i da kau dae olstar u NBA cirkus :haha: )

Edited by KazimKazim
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko je, zato je i madjija

 

Dobar album je uvek bolji od grejtest hitsa, uglavnom mora neka intervencija da se preduzme nad kompajliranim pesmama da bi se postigao 'albumski' efekat, kao kod pomenutih Krudera & Dorfmeistera i Universal Dream downtempo mixa od gospodina pod pseudonimom Magenticka

 

Al' pricamo o razlicitim zanrovima, teze je remixovati metal uspesno (padne na pamet Illud Divinum Insanus remixes kao primer gde su remixi bolji xD)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...