Jump to content

Gradski prevoz


Јарослав

Recommended Posts

Мислим да ти неће важити. Кад ти контролор очита карту аутоматски му се прикаже докле ти важи месечна а исто је и са апаратом у бусу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam pitanje u vezi isteka kartice za bus plus, ako ističe 7. Aprila, a uplatio sam mesečnu, hoće li važiti do kraja meseca? Pokušao sam da nađem nešto na njihovom sajtu ali ništa se ne spominje.

Важиће ти месечна али мораш да извадиш нову картицу на коју ти пренесу уплату са претходне

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Takticki ih kao marvu cerati ka unutra

 

A oni sto ubace nogu u bus pre nego da ljudi izadju, sve ti pred ocima iskoce flesevi iz Americke Istorije X ili tako neceg, koliko se lepo tada namesti potkolenica za lomljenje

 

A to za kontrolu nije opravdanje, pa ni ja ne placam kartu, to ne znaci da treba ugrozavati druge :D

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitam iz radoznalosti :haha:

 

ako si preko MTS-a, preko one njihove aplikacije možeš NFC-om da platiš, pa ti dodaju na mesečni račun.

 

I onda ti mobilni služi kao karta? xD

 

Ne kapiram sistem po kom će da ti gledaju u mobilni umesto u mesečnu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ne uključuje zbunjeni brte moj

 

Pa totikaem, nisam ocekivao toliku modernos' od BusPlusa, zato me buni

 

Je l' ima neko link za peep zvuk koji aparat pravi kad ocita karticu? :haha:

 

Dimon ništa ne plaća sem droge a tamo mu ne daju ni račun niti imaju fiskalne kase

 

Meni je dosta TXID

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je problem za kontrolu, samo im pruzite mobilni i kazite da ste platili preko njega. Il ih mrzi ili nemaju cime da provere to, uvek su mi do sad verovali na rec.

 

Znači ipak vredi nešto imati smartfone.. jbg ipak mora se otarasim više nokie c2 :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa totikaem, nisam ocekivao toliku modernos' od BusPlusa, zato me buni

 

Je l' ima neko link za peep zvuk koji aparat pravi kad ocita karticu? :haha:

 

 

Isti kurac kao i obicnu kartu kad prislonis. Samo sto ti MTS naplati kartu 10 dinara skuplje nego sa bus plus kartice kad placas.

 

Mal duza procedura ako zaista oces da platis. Ukljucis nfc, odes na aplikaciju, otvoris bus plus dodatne usluge, kliknes kupi i prislonis smartfon na validator. Ako ti je bas stalo da proveris kako radi. :haha:

 

Kao sto rekoh nema potrebe. Jadna kontrola se vecinom zbuni kad im pruzim mobilni mesto karte.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni e to idealna varijanta, pošto uđem 2-3 puta godišnje u gracki...

 

dobra je fora što možeš i legit da cheatuješ. dobiješ sms potvrdu da si kupio kartu, al važi 24h do trenutka kada ga prvi put prisloniš, pa možeš ceo dan da se voziš i vadiš pred kontrolom "ja pokušao da se otkucam, al nešto neče, al evo vidi sms, kupio sam" :D

Edited by bradilko

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...