Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

ja bih taman mogao da odgledam još onu jednu epizodu Black Mirror što mi je ostala, vidiš

Meni je tu samo prva epizoda prebrutalna, ostale ispod proseka...

meni su sve super, baš kvalitet celom dužinom

 

ona treća mi je super, sa čipom što ti snima ceo život

 

meni je baš prva nekako neupečatljiva bila... a ova sa snimanjem života mi je bila totalni sjeb...

zadnja, white cristmas isto fenomenalna... ova sa likom kome se slošalo pa ostao bez novčanika onako, već viđeno... ali saosećam sa njegovom situacijom, ne iz čiste dobrote moje dushe a uprkos neslaganjem sa postovima koje ostavlja po forumu, već jer sam i sam bio u sličnoj situaciji... mada, meni niti je bilo loše niti sam izgubio toliko para niti sam morao posle da se snalazim za plaćanje nekih prevoza a na kraju mi je random lik javio da je našao razbacana moja dokumenta, tako da sve u svemu biće da ipak nisam bio u sličnoj situaciji...

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

tvist je usledio kad sam se najmanje nadao... kada sam krenuo po dokumenta svratio sam do prodavnice da mu kupim za decu jafu i sok od breskve ali kada sam ušao u radnju desilo se nešto što niko neće poverovati, što je sve ostavilo bez teksta i zapalilo internet - sok od jabuke je bio na sniženju...

pa sam kupio sok od jabuke...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Baš sam nešto skoro komentarisao, da posle ovoga, ništa ne može da me impresionira.

Ja sam čitao kako je rađena ta scena u Petom Elementu, i unajmili su brutalnu opersku pevačicu, i snimali je ton po ton, i miksali u nekom editing programu (sound forge... ili šta već), bar te najteže sekvence, što liče ko da Bora Dugić tuče po fruli.

 

I pojavi se devojče... otpeva...

i brutalno... nema šta... skidam kapu.

 

P.S.

 

Evo i originala:

 

http://www.youtube.com/watch?v=2246g7AzbMc

Edited by Dark_Elf
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Baš sam nešto skoro komentarisao, da posle ovoga, ništa ne može da me impresionira.

Ja sam čitao kako je rađena ta scena u Petom Elementu, i unajmili su brutalnu opersku pevačicu, i snimali je ton po ton, i miksali u nekom editing programu (sound forge... ili šta već), bar te najteže sekvence, što liče ko da Bora Dugić tuče po fruli.

 

I pojavi se devojče... otpeva...

i brutalno... nema šta... skidam kapu.

 

 

Ja sam bas cuo da je original otpjevan u jednom tejku. Sigurno je bilo nekog peglanja, to je sasvim normalna stvar. Ko ce ga znati. A mala je ubila, svaka joj cast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inekcije nekog b vitamina i ketonal naizmenično, mogao bi sam da se ubodeš al ne znam gde da nabaviš

Od masti kao malo pomaže onaj Deep Relief al ništa specijalno, ja sam to mazala uveče tek toliko da bih mogla da zaspim

 

@Mačka

Teško, ja evo nisam u bolnoj fazi pa opet ne mogu da podignem ispravljenu nogu npr, a o kojekakvom savijanju i uvijanju mogu samo da sanjam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice ukljestenog nerva u donjem delu ledja sta da pijem da me prodje? Nimulid ne reaguje vise :haha: :haha: :haha:

 

Phil Anselmo se tako navukao na heroin i boleo ga kurac za leđa godinama posle, eto potencijalnog rešenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha:

 

@itf

Kad sam operisala skoliozu cimerke iz bolnice su najviše kukale što se ne mogu jebati i nije mi bilo jasno čemu tolika drama

Sad ista priča sa ovima sa terapija al sad ih kapiram

 

@Boki

Je l' možeš da stojiš na petama (podigneš prste)?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Phil Anselmo se tako navukao na heroin i boleo ga kurac za leđa godinama posle, eto potencijalnog rešenja

znam, nesto nemam zelju da se u 27 godini pretvaram u ovisnika :haha:

 

 

 

 

@Boki

Je l' možeš da stojiš na petama (podigneš prste)?

daaaa :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...