Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

 

Jao bre... kako dodje do toga?

 

Neko je pitao joga i skolioza...

https://yogainternational.com/article/view/yoga-for-scoliosis-new-research-supports-the-benefits-of-side-plank

 

Da se razumemo, mora biti dobar trener ukljucen, kao i u svakom sportu u ostalom...

 

A ono sto je doktorka primetila kod muskih je istina, malo se istripuju, a meni se cini da i ne umeju da prepoznaju granicu svog tela jer si navikli da srljaju, i da ne umeju da pozicioniraju telo u pravi polozaj. Sve to dobar instruktor regulise...

 

Joj a ja mislila ja sam kljakava zbog kolena auf...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baj d vej. Imam dve drugarice instruktorke joge, jedna je neka 5 godina medicine a drugoj je muz doktor, ako neko zeli mogu da ih pitam sta misle omproblematici skolioze jer predpostavljam da imaju pristup koji kombinuje jogu and medecinu.

 

A glupo pitanje al koliko se to vidi "spolja"? Ne znam nikog sa tako velikom krivinom pa pitam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A glupo pitanje al koliko se to vidi "spolja"? Ne znam nikog sa tako velikom krivinom pa pitam...

Nije glupo :D meni se nije primećivalo dok nije prešlo 40 stepeni, al posle se vidi dosta

Onako, jedna strana leđa je veća, a ostalo je različito, nekom se vidi na ramenima, nekom na kukovima, meni na rebrima

I sad kad sam prava imam grbu sa desne strane i malo su mi kriva rebra (al to se više ne primeti jer sam #curvy)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...