Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Jos gore je sto su dva tv kanala imali vanredni program zbog prenosa parade.Studio B i B92 ne znam za druge..A pederi ko pederi to im je neka vrsta zurke valjda a vlasti odgovara da se skrene paznja javnosti sa gorucih problema..Zato je parada uvek u septembru kada narod najvise trosi..Posle izadje neki glavonja i kaze kako smo mi ozibljna drzava jer smo digli sve zivo od policije sto imamo da sacuvamo kolonu koja se seta manje od dva kilometra po gradu i medju kojom najmanje ima domacih pedera a najvise simpatizera DS i LDP,stranih govana iz ambasada i inostranih pedera gostiju.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pre popularizacije selfi stapova nisu se slikale mase ljudi :D

 

ljudi koriste taj stap zbog mode

 

videli su na tambleru i slicnim sranjima da je to In na zapadu

 

pa kao ajde da budemo kul

 

seljana klasicna

 

neka ga nabiju sebi u bulju

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sanjam unistenje tih usranih drustvenih mreza sve do jedne..Bas gledam pre neki dan koga imam medju priljateljima na Fejsu od svih koje poznajem nisam sa njima u kontaktu godinama a sa nekima nisam ni bio nikad nego se znamo iz osnovne skole i nidje komunikacije medju nama na tom fejsbuku ali zato meni iskacu sve njihove seljane neki glupe slike sa nekim "dubokim umovanjima"..Realno su mi drazi svi ljudi koje uopste i ne poznajem

 

Elem,treba neki hakeri da sve to sjebu barem na nedelju-dve dana da vidi stoka kako izgleda kad dve nedelje ne mozes sliku na instahram da izbacis sta si jeo i gde si bio i sa kim..Mislim da bi postom slali redovnom..

Edited by Speedy Guns
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

mediji kažu da je bilo 1000 ljudi

fotografisao sam danas kad su već krenuli u šetnju, ne verujem da ih je bilo više od 300-400

 

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/t31.0-8/12000894_910530869040556_5423023999981560499_o.jpg

 

bonus

 

jutros oko 9, jedva sam prošao do ugla Kneza Miloša i Birčaninove, morao da pokazujem legitimaciju AK

 

http://1drv.ms/1gEoBXa

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...