Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Na kraju, jebeš obrazovni sistem u kojem će neko da kaže da je moj doživljaj umetničkog dela pogrešan, naravno da neću da pišem na temu knjige koja se postavi kao obavezna po nečijim (često zastarelim) merilima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kristina reci im kako si dala usmeni iz otp materijala pls..

 

Sve te umetnicke zajebancije su ko hari poter skola za masinac i ostale prave fakultete..

ne bih se slozila.

Izmedju ostalog, probaj da upises umetnicki fax ;)

 

Jel zna neko da li jos uvek drzi privatne casove iz statike, kinematiek i dinamike, i neke mehanike valjda, Branka Kocic?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve te umetnicke zajebancije su ko hari poter skola za masinac i ostale prave fakultete..

Nešto si kačio recenzije novog Swans albuma na temi? :evotigana:

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nah, nasa profanka srpskog usrednjoj je bila onako bljutavo romanticna. Iz protesta sam uvek pisala SF na slobodnim temama. zapravo i na svim ostalim, kad malo razmislim...

i moja, lagala sam je da mi je Evgenije Onjegin omiljena knjiga :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kristina reci im kako si dala usmeni iz otp materijala pls..

Učila za svaki rok (od januara do oktobra) po deset dana dok nisam jebeno sanjala svaku sliku, svako izvođenje i svako profesorovo potpitanje koje mu u tom momentu padne na pamet

I plakala nad onom glupom knjigom

Al da, razumem ja moju jadnu sestricu, trebalo je odgledati taj film, možda je glumac ružan

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad kad pogledam kroz sve svoje skole i ovbrazovanje... Jebes ti sve ako nesto ne volis i ne uzivas u tome. Naravno da ima toliko sranja koja uvek moras da ispratis i polozis, ali ipak se isplati na kraju. I ako te fax ubiaj u pojam, onda is na pogresnom faxu, definitivno.

Fakat je da posle zavrsene srednej skole vecina ljudi nema pojam sta ce sa sobom ili ima blagu predstavu. i to jeok. I menjati fax je ok. Mislim da je tu veliak greska inatiti se i zavrsavati nesto radi samog zavrsavanja, bacis svoje godien zivota a na kraju ne zelis time da se bavis nikad? suludo gubljenje vremena i zivaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji ćete nam, onda, kurac?

 

- Želeo bih da uzmem ovu knjigu, deluje zanimljivo, znate li kakva je?

- Ne.

- A ova?

- Ne...

-Aha, ok, nema veze... Ovo?

- Ne znam.

 

Idi begaj.

 

pitanja kao da biraš paradajz na pijaci :haha:

 

što se filološkog tiče, sve je do smera. ima nas raznih.

 

bibliotekar može da pita šta te zanima/koju temu istražuješ, šta si pročitao, koji pisac te interesuje i sl. pa da krene sa češljanjem. uvek kažu koje su knjige najčitanije, spomenu ako je osvojila nagrade, da li je skoro bila promocija, koji tip čitalaca je gotivi itd.

 

valjda je osnovno da ti sam utvrdiš da li je neka knjiga za tebe na osnovu letimičnog čitanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa može biti, ali ja nisam u fazonu da studiram jezik

ja bih da ih učim uporedo, i to što ona radi radim u slobodno vreme

Pa cemu onda taj kalimero stav :haha:

svako je birao sta ce studirati

 

ae mashinci, niko ne odgovara za Kocicku, jel drzi casove i dalje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

bibliotekar može da pita šta te zanima/koju temu istražuješ, šta si pročitao, koji pisac te interesuje i sl. pa da krene sa češljanjem. uvek kažu koje su knjige najčitanije, spomenu ako je osvojila nagrade, da li je skoro bila promocija, koji tip čitalaca je gotivi itd.

Kao bilbord za Lagunina izdanja, jasno. :D

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Učila za svaki rok (od januara do oktobra) po deset dana dok nisam jebeno sanjala svaku sliku, svako izvođenje i svako profesorovo potpitanje koje mu u tom momentu padne na pamet

I plakala nad onom glupom knjigom

Al da, razumem ja moju jadnu sestricu, trebalo je odgledati taj film, možda je glumac ružan

 

Kalimero ;)

uostalom, njoj je spanski izborni predmet i imala je taj film sda pogleda

u odnosu na ucenje tvog celog roka

ajde bre :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitanja kao da biraš paradajz na pijaci :haha:

Osim toga, jasno je da sam maksimalno banalizovao pitanja koja može da postavi neko u biblioteci, radi prikaza situacije, izgleda da su svi to skontali osim tebe.

 

šta bi ti od bibliotekara?

Reci šta bibliotekar može da ponudi van onoga što si navela, pa da vidimo da li su potrebni.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reci šta bibliotekar može da ponudi van onoga što si navela, pa da vidimo da li su potrebni.

 

pošto vidim da si pametan, znaš šta je posao bibliotekara, ne moram ja da ti kažem.

 

ako ne kažeš konkretno šta si pitao i šta ti je rečeno, može samo da se teoretiše.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fakat je da posle zavrsene srednej skole vecina ljudi nema pojam sta ce sa sobom ili ima blagu predstavu. i to jeok.

 

To zapravo uopšte nije OK i predstavlja najveću tragediju našeg obrazovnog sistema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...