Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Podsetilo me ovo Bogdanovo kad sam se vraćala sa svadbe brata of tetke

Nisam imala ključeve kod sebe pa sam morala da dozovem majku, koja je baš tad kad mi treba zaspala :haha: (inače retko spava, ima neke nesanice i to)

I aj ništa od toga idem do babe, tamo trebalo da spavaju neki gosti, sigurno je neko budan i otvoriće, prc, ni tamo ništa

Htedoh opet da se vratim al mi se sjebala brava (otkad su mi obili kola ponekad neće da se otključaju) i telefon mi se ugasio

U pola noći sam pešačila 2km u suknji i na štikletinama u kojim sam stajala od devet ujutru

I usput negde izgubila omiljeni karmin

 

Tldr al jbg podseti me čovek na traumu

Share this post


Link to post
Share on other sites

odemo ja i devojka na veceru ja narucim porciju lazanja ona picu

 

ja pojedem lazanje i pojedem pola pice

 

odem narucim 3 palacinke krem plazma pojedem i to

 

popijem veliku flasu cole zero, pozli mi naravno

 

malo pre zaboravim da vratim kvaku posto imam samo sa jedne strane i menjam po potrebi polozaj i zatvorim nas u sobi

 

brat mi se ne javi a zovem ga 15 puta na mob i lupam mu na zid da nam otvori

 

obucem jaknu i kroz prozor izadjem na krov kotlarnice skotrljam se dole padnem srecom trava je mekana i ublazi mi pad

 

udjem u kucu Like a boss i otvorim vrata

 

a sta vi radite u 3 i 20 nocu

 

Podseti me ovo, ja sam radio kao čuvar u firmi Novitet (Novi Sad) dok zam završavao faks. I jednom prilikom sam sam sebe zaključao napolju za vreme vikenda. Imao sam mobilni kod sebe al me bilo blam da zovem nekoga pa sa odlučio da "provalim" u firmu koju čuvam. Dok se ne nađeš u takvoj situaciji uopšte ne skontaš koliko zapravo nije lako provaliti bilo gde, naročito ako nećeš da napraviš štetu.

 

Uključivalo je preskakanje kapije, isto penjanje na krov zgrade i na kraju skok sa prvog sprata u neki ograđeni deo koji služi kao ventilacija, bio sami prljav i izgreban al' sam uspeo. Sve vreme sam mislio da će me neko videti i zvati policiju...to bi napravilo daleko bolju priču al jebiga nije me niko video...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobih na mojekrpice sledecu poruku

 

"Izvinite sto vam dosadjujem ali da li bih mogli da slikate farmerice u kombinaciji sa providnim hulahopkama ili grilon hulahopkama(debljim) ,sa akcentom na nogu dole jer hocu da kombinujem sa otvorenim sandalama(sandale ne morate obuvati). Interesuje me ta odevna kombinacija jer postaje prilicno popularna taman za nadolazecu jesen

p.s Ako mozete posaljite fotografiju van mojih krpica preko maila ([email protected]) , vibera (064.........) ili ako znate uploadujte pa mi dajte link bolji je kvalitet slike tako ,ako nista ne uspete iz navedenog posaljite ovde hvala."

 

da li samo meni ovo deluje cudno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...