Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Kontam ja da ti želiš da ti se ušunja nešto drugo da bi dokazao umišljenu poentu, ali se to neće desiti.

 

Jebi ga, kontam ja da je tebi zabavno, ali je solidno tužno kada pišeš na svakih deset dana samo sa namerom da prozivaš ili smaraš ili kako to već ko želi da nazove, to više nije samo dosada u životu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato što je oduvek tako išlo, i pre mene i pre tebe i tako je najlogičnije. Sve što nema veze sa temom se brisalo pre zaključavanja, prošaraj malo po forumu, znam da znaš.

 

Sa druge strane, da niko ne otvara, ne bi postojala Arhiva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kako nisi drkos? Neko dodje na jednu temu, ostavi post koji se tebi ne dopada jer sadrzi podjebavanje tvog umetnickog izrazaja, ti obrises. I tako svaki put. Ako nisi drkos, sta si onda? Svestan nekvaliteta svog izrazaja pa ne zelis da se isti deli? Ili samo drkos?

 

Kada sam ja bio moderator, slobodno su se pisale parole DESIO SE KIKS, RODIO SE LEMI SIKS. :bigblue: A i ne secam se bas da sam zahtevao da se brisu odredjena podjebavanja i nakon toga, kojih je bilo mnogo. To je sprdnja i zajebancija, i na to se odgovara sprdnjom i zajebancijom. I zato sto toga vise nema, a ima gomila tvojih i tebi slicnih budalastina , je razlog zbog kojeg dolazim ovde jednom u 10 dana. Ako i toliko dolazim. A onda ostavljam postove kakve sam ostavljao uvek...i kakve su ostavljali svi ljudi, jer je to tada bilo normalno. A jednostavno to sada nije normalno, jer je normalno da se ti, narkomanka, fejd i ostali pozivate na trojke i performanse, pa onda ovakvi postovi kao sto su moj dobijaju etiketu da su drkoski. Jebiga, druga vremena, drugi ljudi, druge navike, drugaciji oblici komunikacije...

  • Upvote 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...