Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Da bi forum zaživeo bolje, potrebni su novi članovi, da bi dobio nove članove, potrebno je da ih zaintrigiraš, da bi ih zaintrigirao, potrebno je da im zabraniš da se registruju, i onda samo furaš kao sektaško masonski princip - na preporuku. Sa kezom će trpeti sva podjebavanja starih članova na forumu, zato što je jedva ušao/ušla. Promovisati forum po fejsbucima i sličnim dokonim društvenim mrežama sa parolom da niko ne može da se učlani.

 

Mislim da je duo Talvi/Lemi najbolji za administraciju jer su veoma različiti. Kada Talvi krene da sluša doom i ne živi mu se, tu uskače Lemi i drma malo forumom. Kada Lemi pijan dođe i počne da random banuje ljude, tada Talvi skida banove.

Kuruza za prvog podpredsednika foruma, zato što zna pravilnik napamet, i dozvoliti mu da piše novi pravilnik.

Modovi... treba videti.... ko radi nešto, ostaje, ko ne radi, daleko mu lepa kuća.

 

E da.. vratiti nekako Princa i Tešu.

Edited by Dark_Elf
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da.. vratiti nekako Princa i Tešu.

 

terba uvesti strozije kriterijume za trajno banovanje, nikako vracati trolove.

 

kad se setim koliko je kul ljudi otislo sa foruma jer su se smorili od gomile gluposti i besmislica..

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro... I Hefesta i Batu... posle narodna volja neka dopunjava kako oće.

 

Stvarno bre.. pa prvi ekser u kovčeg ovog foruma je bio permanentno banovanje Hefesta, i toliko insistiranje da se ne popusti. Jes' čovek lupetao (ko i svi mi), ali je time potpirivao diskusiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa brate, jedno je lupetati gluposti a drugo je biti naporan, gusiti pricu, skretati temu (na sebe) na svakom koraku i daviti auditorijum. :udri:

 

inace,

najbolji momenti su bili kad su se na kratko ukazala imena ko je davao minuseve i pluseve, pa su isplivali visestruki nalozi, videlo se svasta itd. to je taj rok en rol. ;)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikako Lemi i ja na vlast

pa mi smo rasterali brdo ljudi spemovanjem po svim temama

 

Pa koji će nam kurac ljudi koji su rasterani zato što ti i Lemi spamujete? :)

 

pa brate, jedno je lupetati gluposti a drugo je biti naporan, gusiti pricu, skretati temu (na sebe) na svakom koraku i daviti auditorijum. :udri:

 

Pa ne može on nikako da skrene priču tebe i još nekog, kada se objašnjavate. Zato i postoje citati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja isto mislim da je nabolje da se odradi glasnje, pa nek clanovi yumetala biraju o svojoj sudbini. Verovatno najbolji kandidat za mesto moderatora je neko ko je tu duze vreme na forumu, i ima iskustvo sa moderisanjem foruma. Ali ponovo neko ko nije puno konfliktan, ali sme da izadje ljudim na crtu kada prave sranja i spamuju na forumu. Nemam idealnog pika, za admina, ali ako bi morao da biram mozda Talvi, mozda Lou.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikako Lemi i ja na vlast

pa mi smo rasterali brdo ljudi spemovanjem po svim temama

 

Pa sta? Tada je forum bio odlican. No, svakako se slazem da ne trebamo na vlast, prvi puta kada bih pijan dosao na yum permabanovao bih pola foruma.

 

Svejedno, ne znam sto se uopste raspravljate oko tih adminskih pozicija, bice onako kako Lalic kaze. Sto je i normalno, ovo je njegov sajt. Bice neki gru ili tako neki performans liricar, sjase kurta da uzjase murta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Talviša je čovek rednek, korovac, grobar, voli ustaški rep. Takva jedna ličnost nam treba..

 

da jbt, jebe po Zagrebu, zamalo i po Istanbulu, nije ljubitelj migranata, mrzi Putina, ima Poroshenkovu sliku u sobi pored postera King Dude, mrzi Hilari, voli Trampa, glasao za Radulovica..

perfektan kandidat

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne može on nikako da skrene priču tebe i još nekog, kada se objašnjavate. Zato i postoje citati.

 

moze, tako sto provocira glupostima, trazi vreme i volju od drugih da mu odgovore - i onda zanimljiv deo rasprave nestane.

 

jedno je kad se neko zeza s merom, ili dobrom namerom a drugo je kad neko hrani svoje komplekse pisanjem po forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...