Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Lepo je što se Baal iscimao da vrne ovo, neću da emotivišem ko Kuruz, ali mi je milo. =)
Nego što ponovo prijavljuje malicious site warning, juče kad sam se prijavljivao nije bilo tog upozorenja?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel moze neko ukratko da mi objasni u cemu je fora sa karleusinom pickom, ko je taj neki vranjes i kakve to veze ima sa naslovnicom u nekim dnevnim novinama

Quote

Evo me na kasi, dekica ispred mene drži u rukama novine sa kojih me nemo posmatra razjarena Karleušina mindža. Zamišljam ga kako ulazi u kuću, zove babu i baca hleb, mleko, jogurt i pičku na sto.

nisam u toku

 

hvala

 

PS quote je sa one glupe stranice na fejsu zenska posla

Share this post


Link to post
Share on other sites

ni ja baš nešto ne kontam, al otprilike: Vranješ fudbaler se hvali da je udario recku, ona negira, on izbacio slike, ona tvrdi da su montaža ili hakovanje telefona, jer je slala mužu, onda ispada neki njihov snimak u Atini, doduše obične šetnje itd... a Karleuša tvrdi da zbog izvesnog mladeža to nije njena mačkica, što je otprilike kulminacija, nakon koje Karleuša beži u Kinu, odakle Tošić nastavlja da preti Vranješu, uz razvijanje teorije zavere da je ovo sve neko pripremio, čak čitava organizacija da stoji iza ovoga

 

Čeka se Beba Popović i par pasa

 

inače, ova nedelja s Karleušinim mladežom, Vranješom, Zoranom Šumadincem i Yumetal vaskrsavanjem neće zadugo biti prevaziđena

 

hitovi za hitovima

Edited by Srbin Hamza
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...