Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Pa jeste glupa stranica. 

Prvo su bile donekle duhovite, onda su postale socijalno angazivane u najgorem mogucem internet pro feministickom smislu, velicanje najglupljih musko zenskih stereotipa, prizemno TMI sprdanje na konto odliva i gadosti i curenja iz svih otvora, aljkavih zena koje briju noge samo za snosaj, i agitovanje na udomljavanje kerova, macaka, klosara, donacija za ovaj i onaj kurac uspt uzivljavajuci se u nekakvu izmisljenu ulogu internet zajednice sa nekakvim moralnim stanovistima nivoa babe u samishu, i gubljenja i ono malo smisla za humor usput.

Jadnost.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

19 minutes ago, Zen said:

aljkavih zena koje briju noge samo za snosaj, .

Ja vala ni za to :haha:

Ima nesmešnih postova, a ima i dobrih, između ostalog zavisi i od adminke, ali uglavnom su mi kul, većina toga mi ne smeta i mislim da baš ne forsiraju neke stereotipe :bigblue:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma... Ja sam hejter i realusta, svaka fb stranica sa necim "zenskim" u nazivu postane sranje, ako i nije bila u pocetku. 

Koga boli kurac dal se jebete u trudnoci, jeste li pozdrale tortu u pmsu ili imate cupave picke. 

A onda, mozda samo ja ne umem da "uzivam" u tim duhovitostima :)

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

20 hours ago, Antikristina said:

Ja vala ni za to :haha:

Ima nesmešnih postova, a ima i dobrih, između ostalog zavisi i od adminke, ali uglavnom su mi kul, većina toga mi ne smeta i mislim da baš ne forsiraju neke stereotipe :bigblue:

 

pocela si da otvaras teme za bm svirke, da ne brijes noge i kul su ti neka tamo zenska posla

kuda ide ovaj svet

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledam MTS, domaci spotovi

naravno nisu potpisani, neam tri blage koji su bendovi

neki domaci mjetal bend, pevac ridj, ima kratku kosu i bradu, plavusa na klavijaturama, basista kosijaner da se farba u crno, tu cini mi se i dva kosijanera na gitarama i bubnjar 

spot, oni sviraju u nekom prostoru ko u onim supama za praksu u Drapsinu, neka plavusa jakih listova se dize valjda iz mrtvih dok ovaj pakuje stvari u gepek, hoce da udavi pevaca, onda se on izgleda dize iz mrtvih i onako go do pojasa drlja u alatnici i od parceta metala opravi joj privezak za oko vrata na kom pise K

koji su ti?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Velemajstor za instrusive ads, sto kaze Amerikano.  E, tako se to radi - gledajte i učite od iskusnog marketinškog magnata.

 

Takav gajtan bi mogao biti od koristi posle diskretnog druženja s nekom raspalom kurvetinom tipa... Shona River.

U stvari,  njime bih zadavio Trlaju, nakon rasplamsalog analnog čina prepunog animalne strasti. Iskoristio bih priliku dok sumiramo utiske. Gotovo izvesno.

Edited by vudun
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...