Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Damn

Jel se seca neko pesme, pustali su je devedesetih na radio indexu i za vreme bombardovanja, likovi su uradili mix Slobinih izjava i dnevnika i neki kao tehno ili tako neka muzika. Karakteristicno je "dobar dan" iz vesti valjda i deo Slobinog govora "mi zelimo u Evropu i svet". 

Eo ne mogu da se setim kako se zvalo ni da nadjem vec danima, helpujte

Share this post


Link to post
Share on other sites

11 hours ago, Zen said:

Damn

Jel se seca neko pesme, pustali su je devedesetih na radio indexu i za vreme bombardovanja, likovi su uradili mix Slobinih izjava i dnevnika i neki kao tehno ili tako neka muzika. Karakteristicno je "dobar dan" iz vesti valjda i deo Slobinog govora "mi zelimo u Evropu i svet". 

Eo ne mogu da se setim kako se zvalo ni da nadjem vec danima, helpujte

To "dobar dan" je urlik nekog retarda, jednog od govornika sa Slobinog kontramitinga za vreme  demonstracija 1996/1997. Znam na šta misliš, a pojma nemam kako to pronaći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaaaaaaaa 😦 sad kad si pomenuo, jes vala. Onda sam to vesti/dnevnik ponesala sa "Ta divna stvorenja"

Ako se setis tepesme 'leba ti javi mi, namucih se ovde al dzabe zaribao mozak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokušao sam da pronađem, ali ni traga. Čak nisam siguran ni da li je Index ili B92, Studio B... A i o tom kontramitingu informacija kao da smo u Severnoj Koreji, neki opskurni dokumentarac i to je sve. Tog "dobar dan" ludaka se tačno sećam, izraza lica, jakne, verovatno neki predsednik MZ u Ćićevcu, nikad ga ni pre ni posle nisam video.

Govor je ovde:

http://www.nin.co.rs/arhiva/2400/tema.html

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehejhej, ako poznajete nekoga u Budimpesti ko bi bio voljan da pomogne i preuzme prtljag od devojke koja je ostala bez stana tamo i nikako ne moze da ga vrati ovamo dok ne prodje svo ovo sranje pls javite :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...