Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Isti taj Bagrem je čučao za sve nas odavde i sakupljao te potpise da bi se barem neki mali pomak uradio, ne postoji nikakva politička agenda, niti neke pare sa strane koje su ga poterale za to. Treba ponekada smanjiti internet heroj iz fotelje gas i biti čovek, i ne mora sva komunikacija da bude na osnovu histerije i psovanja i nasilja na koji smo navikli tokom decenija. A pare se svakako peru i praće se, čak i da dođe do promena za boljitak građanstva.

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ček, da vas pitam nešto... taj metro o kome se priča decenijama. 
Zar se neće urušiti ceo BG, ako krenu da rade tako nešto?

Ja sam još nešto davno čuo, da su brda po BG-u bušna ko švajcarski sir, i da bi se potkopavanjem sve brzo urušilo. 

Urbani mit, ili može da bude istina? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ček, da vas pitam nešto... taj metro o kome se priča decenijama. 
Zar se neće urušiti ceo BG, ako krenu da rade tako nešto?
Ja sam još nešto davno čuo, da su brda po BG-u bušna ko švajcarski sir, i da bi se potkopavanjem sve brzo urušilo. 
Urbani mit, ili može da bude istina? 
Kako to da nisu shvatili kad su bili na vlasti, a svi su bili, 60 godina pričaju o metrou.

Kad bi to o bušnim srpskim brdima bilo tačno, a oni pola veka i ćevap nisu tražili alternative - povešati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 hours ago, VoivodBG said:

Nije mit bratane, žive drekavci i ljudi gušteri u tim ispraznim brdima, a postavljanje temelja za metro će ih uznemiriti i poterati na površinu, pa će biti dar mar.

A sve će to predvoditi Slepi Tuljan iz laguma ispod Bigza, koji već duže vreme krizira za ekstazijem.

Zapitajte se, pa da li mi stvarno možemo tražiti više ovom kosmosu, od Pokretne Kancelarije Gorana Vesića i predsednika koji prima pred kamerama treću dozu 66.6 sati nakon što je izjavio na Hepiju da se on nije vakcinisao i da je šokiran oduzimanjem sloboda ovom narodu.

Je l' vi preduzimate odgovarajuće mentalne pripreme za predstojeće izbore? Bolje se sprem'te nego da rade recepti za ksalole posle, biće neugodno, biće poražavajuće, za svakoga ko se ne klanja Pokretnoj Kancelariji.

Pokreni se !

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sofia URIsta hahahaha

Brass Against is a collective group of musicians who share the goal of creating music to inspire social and personal change.

:haha:

Ne sme niko da canceluje ovo :haha:

Sad vidim da su se izvinili... Znaci nije to ta drustveno angazovana poruka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...