Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Hahaha više sam to posmatrao kroz prizmu feminizma, žena piša po muškarcu, ali dobar kombo i boja kad već pominješ... Da je obrnuto, bio bi haos...

Simpatična devojka, evo njene slike sa verenicom:

spacer.png

Pa nije crnkinja, rasisto jedan... XD

Da rezimiramo, hispano lgbt jaka i slobodna žena umetnica, piša na ćelavog Hell's Angela... Konačno pozitivna promena u ovom posrnulom društvu, podrška!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 11/10/2021 at 10:35 AM, VoivodBG said:

Isti taj Bagrem je čučao za sve nas odavde i sakupljao te potpise da bi se barem neki mali pomak uradio, ne postoji nikakva politička agenda, niti neke pare sa strane koje su ga poterale za to. Treba ponekada smanjiti internet heroj iz fotelje gas i biti čovek, i ne mora sva komunikacija da bude na osnovu histerije i psovanja i nasilja na koji smo navikli tokom decenija. A pare se svakako peru i praće se, čak i da dođe do promena za boljitak građanstva.

Tebra, on je to radio zbog sebe. Ne verujem da sam mu ja bio na umu dok je skupljao potpise. 

Ja samnsprcao previše dina u bulju da bih histerisao.  Čekam da prelije pa da roknem svog subašu bez odlaska u mardelj. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Žao mi je što to tako poimaš. Jedan od retkih ljudi koji se tokom svih godina bavljenja novinarstvom i raznim građanskim akcijama nije kompromitovao i radio je to iz istinskih potreba da pomogne bližnjem svom. Takva drama pristaje samo symphonic metal bendovima...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...