Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Vadite oruzje..Preparirajte Automobile,Kamione,Autobuse i Bagere.Pojacajte ih celicnim plocama i punite ih Explozivom.Kad postave punktove odma ih dignuti u zrak i naglo probiti put do Banja Luke.Ili cete dalje posmatrati kako se spremaju i briju jaja da vam ponovo zensko pojebu !?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 hours ago, vudun said:

Ma jeste sad ce bas da se zanima Elon Musk za neku Dzejn iz Kolorada da je cipuje, bas ga briga, ajde sa tim teorijama zavere vise.... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, ovo uopšte nije ništa novo, stara priča, skupljaju u Americi još od 2001. i terorističkih napada

problem je više ovo kad Mask obećava da će od tih podataka da napravi svemirski brod i pretvori olovo u zlato

a ono gore nije ništa posebno, ako uđeš u fast food prodavnicu, oni će da te lociraju i posle ti šalju reklame za isporuku hrane

nekome ko ima bebu slaće reklamu za pelene

meni su snimili pesme u teretani i slali mi termine budućih koncerata raznih repera i densera koje su tamo puštali

 nije viša matematika, ne znam da li neko zna da je pokemon služio da prikupe podatke za google maps

sve u svemu, skupljanje podataka je odavno realnost, zbog čega Tešin kurac nikad neće nestati

Edited by Srbin Hamza
  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...