Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

4 hours ago, Srbin Hamza said:

Poredi se u pikselima, ne srbuj bezeze, sve što sam reko je tačno

ponadao se da neću da kliknem na link, koji nema veze sa govnom koje si izasrao 🙂

analogna i digitalna tehnologija se porede digitalnim kvantima, daj molim te, političar našao da priča o tehnici 😂

Share this post


Link to post
Share on other sites

21 minutes ago, bradilko said:

daj molim te

daj molim te srbine pobij što pričam ili mi ne troši vreme

ako se ne porede u pikselima onda u čemu se porede?

mojne sereš mnogo ako bukvalno ne znaš šta im je merna jedinica

ako nije piksel šta jeste? Ako ne znaš ne cuclaj mi jaja bezeze

1 hour ago, Dead Man Drinking said:

Naravno da zaobilazimo evropsku kinematografiju i njihovo dekadentno društvo iz kojeg ništa dobro ne može da izađe. Narkomani, pacovi i zmije. Samo Bolivud, stara civilizacija, prave vrednosti, čista umetnost...

gledaj šta oćeš, ali i dalje stoji da većina filmova nije 4k, nije remasterovana, nema ponajbolje snimke po netu ili se čak ne može ni nabaviti

uvek ću da gledam film star 50 godina pre nego film star 50 dana

Edited by Srbin Hamza
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Dead Man Drinking said:

Naravno da zaobilazimo evropsku kinematografiju i njihovo dekadentno društvo iz kojeg ništa dobro ne može da izađe. Narkomani, pacovi i zmije. Samo Bolivud, stara civilizacija, prave vrednosti, čista umetnost...

Samo Tarkovski.. (btw i on jedva sačuvo živu glavu, pa morao da se smuca po zapadu trulom..)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Srbin Hamza said:

brate, jesi ikad poslušao ijednu rok ili metal pesmu na gramofonu?

pa na čemu misliš da je sniman kill em all ili prvi mejdeni?

mislim dođe neko, nije se ni rodio 1983. i oće kill em all remastered da sluša ili ništa

a to uopšte nije original

taj remaster metal, to ko kondom da staviš

rđavom kurcu i dlake smetaju!

Vratimo se na priču o slamenom čoveku :haha:

Jesi ti bio nekad na muzičkim temama ovde?

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 minutes ago, Demon Seed said:

Jesi ti bio nekad na muzičkim temama ovde?

brate koja si dileja hahaha

pa ja sam na yumu bukvalno 20 godina off and on

da, bio sam na muzičkim temama, isto tako sam vas sve razbio na haxballu

23 minutes ago, Dark_Elf said:

Analog rulz. 

Što reče moj ortak, sreća pa je bio neko pametan u Holivudu (a i kod nas), pa im je naredio da čuvaju sve trake. 
Inače bi kutrac sad mogli da rade 4k. 

da je bradilko ikad u životu pogledo Antonionijev Blowup ne bi se ni raspravljali o analognom i digitalnom :haha:

13 minutes ago, HUMAN said:

Samo Tarkovski.. (btw i on jedva sačuvo živu glavu, pa morao da se smuca po zapadu trulom..)

ma da, pobegao iz zemlje iz koje navodno niko ne može da pobegne i snimao filmove o Rusima u Italiji

Btw, eo opet, džaba 4k kad ne znate da gledate film, dakle Stalker Tarkovskog se dešava u zemlji u kojoj se nakon apokalipse  u zoni nuklearnog napada nalaze ostaci zapadne civilizacije a ne ruske kulture

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Demon Seed said:

Pa što izmišljaš onda kako neko sluša isključivo KEM remaster, šta te muči?

brate, govorim da kad bi se o muzici pričalo kao o filmovima ovde, gleda se samo 4k i te fore, onda se uopšte ne konta ni kako se sluša muzika niti kako se gledaju filmovi

ne gledaju se zbog piksela niti se muzika sluša zbog megaherca

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Srbin Hamza said:

daj molim te srbine pobij što pričam ili mi ne troši vreme

ako se ne porede u pikselima onda u čemu se porede?

mojne sereš mnogo ako bukvalno ne znaš šta im je merna jedinica

ako nije piksel šta jeste? Ako ne znaš ne cuclaj mi jaja bezeze

nismo na političkoj debati da bih pobijao tvoje "teoreme". diletantizam nema potrebe da se pobija. piksel na analogu, megaherci, zemljo progutaj me... 😂

Share this post


Link to post
Share on other sites

35 minutes ago, bradilko said:

diletantizam nema potrebe da se pobija

pobogu srbine, mojne treći put da ti ponavljam

lepo dokažeš da se pikseli ne koriste za procenu analogne fotografije pa onda možeš da me nazivaš kako god oćeš

ovako klinački da nastavljaš isto možeš, ali kao što rekoh, treći put ti neću ponavljati, prosto ćeš biti tretiran kao balavac koji nije sposoban ni da obriše patos sa Šiptarom iako ti se žarko nudim

šta oćeš, da ti se natrtim srbine? Mojne mi trošiš vreme, u pravu sam za piksele, dokaži suprotno ili ne smaraj više

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam neke koji, kada pričaju o filmovima, pričaju o rezoluciji, pikselima, specijalnim efektima, o svemu, samo ne o tome da li je film dobar, zašto je dobar, o čemu se radi i tako tim stvarima koje su bitne. Šta im se desilo da toliko zastrene, pojma nemam.

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, Miilos said:

Znam neke koji, kada pričaju o filmovima, pričaju o rezoluciji, pikselima, specijalnim efektima, o svemu, samo ne o tome da li je film dobar, zašto je dobar, o čemu se radi i tako tim stvarima koje su bitne. Šta im se desilo da toliko zastrene, pojma nemam.

 

to su ljudi koji gledaju Avengerse, Dedpule i slične nebuloze za trinaestogodišnjake

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti 4k filmovi su  nastali zbog pojave televizora sa velikim ekranima. Ja ga jos uvek nemam, jer niti gledam TV niti bih ikada u zivotu gledao neke filmove na takvim televizorima. Uglavnom sve gledam preko kompjutera i nista mi ne fali. Ali ima smisla gledati neku fantastiku gde je prioritet prevashodno vizuelni dozivljaj. 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...