Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

A dobro mator čovek, potrošio mozak na dubine horora

Ljude uznemiruje ambivalencija, mora da se odabere strana, ne može se ići kroz svet rascijepljenog uma :haha:

Dobro je kod Kinga barem da je priznao da nema pojma ko je i da je dostojanstveno prihvatio da su ga navukli da pojede govna, svaka čast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravim sinoć “informativni đir” preko TV kanala, čisto iz razloga da vidim kako msm “dišu” ovih dana, i na nekom od HRT kanala emisija o tome kako i “hrvatska znanost” revno i uspješno prati svjetske trendove po pitanju jestivih kukaca i umjetnog mesa. U emisiji, nakićenoj mikroskopima, menzurama, epruvetama, grafikonima, mikrovalnim pećnicama, kako to već uobičajeno ide, neke dvije stručnjakinje - luđakinje ( ali kompletne dr. sc. mr. luđakinje) “stručno” objašnjavaju kako je proizvodnja umjetnog mesa nešto potpuno organsko, a da danas “već i djeca znaju” (ovdje je nabačen onaj “tuđmanovski smiješak”😁) da su nutritivne vrijednosti kukaca ispred većine ostalih namirnica. Odavno su stvari izmakle iz okvira prirodnog i otišle u sto pizda materinih i zato; samo opušteno dečki.

Edited by vudun

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 7/23/2022 at 12:04 PM, Srbin Hamza said:

tupson hvali Banderu a nema pojma ko je on

i naravno da crknu Rusi i slično

klasični degenerik

LIk je politicki idiot 

samo da vidis izjave od 2016 pa na ovamo

bukvalno se ne sastavlja sa mozgom sto se politike tice 

Share this post


Link to post
Share on other sites

14 hours ago, vudun said:

Napravim sinoć “informativni đir” preko TV kanala, čisto iz razloga da vidim kako msm “dišu” ovih dana, i na nekom od HRT kanala emisija o tome kako i “hrvatska znanost” revno i uspješno prati svjetske trendove po pitanju jestivih kukaca i umjetnog mesa. U emisiji, nakićenoj mikroskopima, menzurama, epruvetama, grafikonima, mikrovalnim pećnicama, kako to već uobičajeno ide, neke dvije stručnjakinje - luđakinje ( ali kompletne dr. sc. mr. luđakinje) “stručno” objašnjavaju kako je proizvodnja umjetnog mesa nešto potpuno organsko, a da danas “već i djeca znaju” (ovdje je nabačen onaj “tuđmanovski smiješak”😁) da su nutritivne vrijednosti kukaca ispred većine ostalih namirnica. Odavno su stvari izmakle iz okvira prirodnog i otišle u sto pizda materinih i zato; samo opušteno dečki.

Ja sam jeo skakavce i crve pržene iz Meksika. Jbg bio sam pijan i bio je izazov. Odvratni su, ali možda mogu bolje da se spreme. :haha:

Najjače su te "kulture" što žive/su živele u bedi i zajebanim uslovima, pa se snalazili na svakojake načine, i onda kroz globalistički multi-kulti hipsterski fenomen to "reclaimuju" kao deo svoje kulture, gde će istripovani prosvetljeni hipster svetski putnik svakaku glupost da prihvati kao tekovinu neke kulture, i onda kukac turizam bajo moj, odeš u Indiju da te namažu kravljim govnetom dok meditiraš u Hramu i udišeš uz govno rakčinu pluća iz zapaljenih mirišljavih štapića (ali takvih nema kod nas u Orient Emporiumu). Ayurveda sine.

Kol'ko je to jako kad neko ko ima para da putuje svetom plati da živi siromašno x dana u nekoj vukojebini štrokavoj i dođe produhovljen i pun utisaka. Carnex pašteta bi ga produhovila kad bi mu namazao na leba tamo neki našminkani lažni Aztec.

Znam neke te hipstere koji skapavaju od metaboličkih poremećaja koje su sebi izazvali idiotskom ishranom i biranjem hrane po auri i energiji, i opet radije veruju u energetske meridijane nego u zapadnu medicinu koja je previše uzela maha pa smo izgubili kontakta sa unutrašnjim sobom.

:blek:

 

Ček jesam pričao za shamana koji dolazi u Aleksinac, okupi ekipicu, da svako po 100€, nahrani ih ayahuascom i onda ih vodi kroz duhovno čišćenje, povraćaju tamo po 4 sata :haha:

Kaže hipsterka: "ja sam pričala sa boginjom Ayahuascom"

Msm za vreme tripa, nije s boginjom pričala oko cene tretmana, to sa šamanom 🤠

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...