Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Ja sam ta boobpedia, a svi strani sajtovi je Vudun sa VPNova. Sem Japanaca, oni su uvrnuti i stvarno dolaze ovde garant. :blek:

A taj sajt me bas iznerviro, pustio sam ga da me uloguje preko googlea da bih video vise keywordsa, i sad me pita neka pitanja, a nece da advancuje na sledece kad mu odgovorim...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i sto se tice MH, laka prica...jaka gomila filera, ali gde su ubadali - to je kao proci kod Emili Rataikovski, Dadario, ne znam koe su sad haipovane ribe...pa makar u  60% slucaeva bio zigolo za neke raspad babe

 

Vektor, Revocation, Kara Banana nikad nisu ni omirisali nista slicno, pa iako im e supstanca kvalitetnia i dalje su cupavci iz kutie, za malu nisHu sektasica, sektasica, sekta-sekta-sektasica

 

 

Edited by KazimKazim
  • Like 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

45 minutes ago, KazimKazim said:

Dimon pokusava previse i agresivno nametljivo da bude edgy...al u pravue za blekfles, can't deny

Ne namećem ja, to je samo moje ispravno objektivno istinito mišljenje. Vi imate pravo na vaše neispravno. Vektor je bolji od Revocation a zajedno su miljama ispred Machine Head po kvalitetu, ali ne i po nahajpovanosti itd. MH sluša publika kojoj su Vektor i Revocation prebrzi i previše metal, a premalo gruv yo nu dža bu uuua-ka-ka-ka madafaka blaze it pig squeal kueee kueee skrr skrrr!

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko na brdu ak' i malo stoji, više vidi no onaj pod brdom, slažem se u potpunosti.

 

Zato ne prihvatam nikakve poruke tipa liberejćo majnd, yomadafaka ju soneromajnde soneromajnde, liberejćo majnd, yomadafaka, liberejćo majnd, uee, uee

UEJTEE FOR JO MODO MESAIJOO 🙏

Tejkaueij ol da hejtreed ✌️

spacer.png

Koliko košta da mi rabin izmeri pritisak?

 

 

Zna se koji je najbolji groove metal IDEMO I WAN'T Y'ALL TO MAKE CIRCLE RIGHT IN FRONT OF DA STEJDŽ AND Y'ALLKNO WHAT TO DO

 

Trebo je Mamelli ovo da nastavi umesto Pestilence, kaka keWara tebra idemo sleeve tetovaže idemo pokažite proširivače ušiju

Asam se napujdo, kol'ko mi je dobro zamalo da pustim mašinhed!

Edited by Demon Seed
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

12 minutes ago, Grobodan said:

Realna prica, samo smanji drogu.

Samo na kofeinu sam, promenio sam se, nijesam više drogaš.

Pokušavam i kofein da smanjim ali na njega sam izgleda najnavučeniji :haha:

Trening, ishrana, kofein i molitva...

ne mogu da završim do kraja rečenicu ozbiljno pa to ti je... Slabije molitva, ovo ostalo amin

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...