Jump to content

Ranis

Recommended Posts

Kada je riječ o Linkolnu, onda samo Lincoln Continental Mark V... Eh, to su bila zlatna vremena kada su Amerikanci znali napraviti lijepo i pouzdano auto...

Vrijemena gdje su auta bila Made in California, zamislite molim vas...

Ali i epoha kada je Hollywood znao izbacit dobar filmić, za u kino i izvan njega!

Pošto je Hollywood danas jedna džinovska septička jama, a tvornice američkih automobila ili pogašene ili raseljene diljem svijeta, onda pružimo punu podršku Kimiju Džongiću da završi neke stvari...

11 hours ago, Demon Seed said:

VW Phaeton mišljelja??

Da li je bolji benzinac ili dizel?????

Vrv bi mi velika većina saobraćanja bila po gradu, tako da možda najbolje 3.2 benzinac, 240 konja... Pa da mu ugradim plin, bog da me vidi F.U.L.L.

Ako misliš dilovati po Dizeldorfu, onda ti je taj Phaeton idealna varijanta... Za intenzivnu gradsku vožnju, nisku potrošnju i kvalitetu zraka i okoliša - Corsa 1.0 benzinac...

Edited by vudun
  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 3/28/2022 at 12:02 PM, Demon Seed said:

VW Phaeton mišljelja??

Da li je bolji benzinac ili dizel?????

Vrv bi mi velika većina saobraćanja bila po gradu, tako da možda najbolje 3.2 benzinac, 240 konja... Pa da mu ugradim plin, bog da me vidi F.U.L.L.

ako imaš para za registraciju 3.2 motora, vajdafaknat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ко воли ов(акв)у - изнад - сурову америчку класику, препоручујем (канал):

 

У суштини, те рецензије су једним дијелом прича о тим аутомобилима, поред се провуче нешто тренутних догађаја, преглед догађаја из времена настанка аутомобила као и све оно што тренутно нервира тог лика... а лик је баш јак, толико да има и "почасни" канал:

https://www.youtube.com/channel/UCSGVM9hLhMy-X97pj3nn1rQ

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mustanzi, Korvete, Dodge dodge...

Moja ljubimica ti je Pontiac Firebird Trans Am iz osamdesetih... Šta serem, moje nije, Layne Staley je to vozio... Auto je tamo i tada nov koštao praktično kao Golf u Evropi...

Laynea više nema, fabrika Pontiac ugašena . . .  Kimi, brate . . .

 

phsu4q.webp

4gyact.webp
 
i46dtg.webp
 
7m2bhp.webp
 
ralllt.webp

3gi8bs.webp

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Као да вас је чуо Бил:

Понтијак је био јебачка марка, требао је да преживи али је Кина спасила Бјуик... Ипак, остаје нам:

And I'm alone
I'm on the highway

PONTIAC

DEAD OR ALIVE

Што се мене и америчких возила тиче: C4 ZR1 - није први избор по питању изгледа али то је аутомобил са којим би се могло живјети и умријети.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...