Jump to content

2016.08.10-13. *Jaromer, Češka* Brutal Assault 2016 #21


HeLLsarma

Recommended Posts

Ja samo prvo da vam kažem - SVI STE VI HRIŠĆANI.

Idi busom obavezno.

 

Nezaboravno iskustvo.

Sanjaćeš put posle, i to u krug. Kao "Groundhog Day."

 

 

Sedi pozadi.

Gledaj da li negde sedi Bosanac neki i sedi sa njim ako je moguce.

Zna se kako se putuje. :bigblue:

 

 

" REBELIJUN BRATE MOJ, REBELIJUN, IMMOLATION, VENOM, MOJ BRATE, SIKIRE SU PADALE S NEBA "

EMOLAJŠN, TE GITARE, TO ZLO KOJE IZLAZI IZ RIFOVA.

NJIH JE INSPIRISAO ALESTER KRAULI, NAJVEĆI SATANISTA! :blek:

 

 

 

P.S. E stvarno, ko je Hellsarma? Havočku mislim da skontah ko je :evotigana:

 

Elem, najbitniju stvar zaboravih:

 

AA-BAAAT! ABAT!

 

Inače taj prvi dan dosta ljudi je čekalo u redu, ovi moji čekali 2-2h30min, ja sam epski zabo kafanu i pio pivo do 21:15, popeo se, čekao dva minuta i uzeo narukvicu. :pivopije:

Edited by Telcontar
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

P.S. E stvarno, ko je Hellsarma?

 

 

 

То је онај што ти приђе и смара те са рандом причама.

Ако већ не знаш који је, онда га ниси ни упознао, нема пансе да га омашиш.

  • Upvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Telcontare, onaj s bradu. :D

 

Prosle godine mi Djole prosuo viski u krilo, izvinjavao mi se danima, kakav kralj. :D On i Dzoni su bili dobri ove godine, a Siblja, Bane i Dorkin su jebali kevu za sve pare koliko su pili i drali.

JBg, nismo posli na piknik al realno nekima se i spavalo, i neko nije hteo da slusa ono dranje.

Mozda je tebi to smesno ali vecini ocigledno nije bilo.

Ima vremena na festu da se pije koliko hoces, a bogami i kuci.

 

Gde su snimci od Bore? :D

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dorkin su jebali kevu za sve pare koliko su raspali degenerici koji su nabili 30 godina u guzicu i ponasaju se kao klinci

 

 

 

da

 

Jebo te ker ,ok napijanje u busu, realno nismo posli na piknik, nego na metal fest, sve to stoji

ali preterase ga stvarno, cak je sve ok ( i dranje i alkoholisanje i generalno lepo raspolozenje ) dok ne krenu ustaske pesme, to je vec odraz njihove mentalne zrelosti, previse je majku mu

  • Upvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo prvo da vam kažem - SVI STE VI HRIŠĆANI.

 

Tesko da jesmo :evotigana:

ali preterase ga stvarno, cak je sve ok ( i dranje i alkoholisanje i generalno lepo raspolozenje ) dok ne krenu ustaske pesme, to je vec odraz njihove mentalne zrelosti, previse je majku mu

 

Sve stoji - sve i da smo svi kolektivno cetnici, mogli smo zbog toga tako debelo da najebemo na granici sa Madjarskom, da nam ne bude dobro.

Druga stvar koja mi nikako nije jasna je kako je moguce da iz ljudi konstantno izbija samo najgore kad se napiju, ono, sto ne moz da u'vatis nesto da jebes ili da pevas nesto sto mozda potencijalno ne zanima samo cetvoro ljudi da cuje?

 

Nije to uopste stvar metalaca, da se razumemo, to je stvar srbstva.

Posebno mi ide na kurac to sto mogu da potpisem da niko od njih taj rat nije osetio ni na kakav nacin da bi imao takve ispade.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не доживљавам то као непто најгоре пто избија из човека, једноставно сматрам то чином незрелости , јер да се не лажемо и ја умем ту фору да изацим са Чавоглавама по неки пут, наравно само са најбижим ортацима. Баш зато и сматрам њих незрелима, јер се понашају као клинци од 19, а не зрели људи од 30 и кусур.

 

Са друге стране, сви смо пошли на Брутал мало да се уздувамо и испустимо вентил, отарасимо се нечега што нас мучи и притиска изнутра, ако је то што њима отпушта вентил, нека им, надам се да су се задовољили тиме.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@paja

Brate, dam ti plus i odmah moram da ti dam minus, ne znam sta to radis, svega mi.

е немој молим те да ме цимаш толико, није ми свеједно

 

ја само хоћу да будем добар лик и да све имам разумевања

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve mi se čini da je tako pa mi sve nije jasno kako možeš da imaš takve izjave. Suludo je skroz kako okarakterišeš nečije ponašanje kao nezrelo jer je na tvom nivou. Šta radiš, čoveče?

 

i ode tema u kurac cim se metalci dovate politike /...

 

Nije care ovo politika, niti smo metalci zbog toga što razgovaramo na ovom forumu, neki ne uživamo u deklarisanju - ovo je stvar zdravog razuma, nikakva jebena politika.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...