Jump to content

2016.08.10-13. *Jaromer, Češka* Brutal Assault 2016 #21


HeLLsarma

Recommended Posts

ma daleko je od nekog gustog gulasa klasicnog,

 

kobasice u nekom laganom sosu sa malo luka/paprika. ludnica je. pojedes sve pa onda mocis hleb da pokupis ostatak dobrote.

 

verujte meni i bobi, pusti ovog.

 

 

moze je bolji koncept kod tog Metal Days sto nemas nijedan krsten bend pre 19 pa mozes da se odmaras, ali na brutalu si bukvalno ceo dan.

 

odmoris se na 2-3 sata tu i tamo kad sviraju neki madballi i sick of it allovi, ali i to nije bas odmor. sedis na livadi ili klupi i pijes lose pivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne treba to jesti

meni pričali o tom "gulašu" pre dve godine, ja mislio pravi gulaš (meso i iznutrice u saftu od luka)

ono natropane kobasice u nekakvom boršču od malo skuvanog luka i paprike

 

smrdi na kilometar

Share this post


Link to post
Share on other sites

metaldays je bulja iz prostog razloga što mora pijaća voda da se plati, a prodaje se isključivo u flašicama od pola litra koja te košta 1€+kapara 1 ili 1.5€ koju ti vrate kad im vratiš praznu flašicu. išao sam 2013 na jedan dan, i dehidrirali smo devojka i ja, iako smo potrošili 15€ samo na tu jebenu vodu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze je bolji koncept kod tog Metal Days sto nemas nijedan krsten bend pre 19 pa mozes da se odmaras, ali na brutalu si bukvalno ceo dan.

 

Oće kurac, Anaal, Primordial, Metal Church, Orange Goblin...svi bili nešto u periodu 16-18h.

 

Solstafir po najgorem suncu tipa u 14h :haha:

 

I kad smo kod piva, ima, bar imao kad sam ja bio, pub sa raznim uvoznim pivima. Ales galore.

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oće kurac, Anaal, Primordial, Metal Church, Orange Goblin...svi bili nešto u periodu 16-18h.

 

Solstafir po najgorem suncu tipa u 14h :haha:

 

I kad smo kod piva, ima, bar imao kad sam ja bio, pub sa raznim uvoznim pivima. Ales galore.

 

ali bar mozes izmedju bendova da opet odes negde da relaksiras. ovde nit mozes da se vratis u hotel, nit ima bilo sta primamljivo blizu.

 

mozes ili da zujis po merchu, ili da spavas na livadi, ili da pijes sa nakazama i slusas kuruza kako drvi o partizanu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

možeš da izađeš napolje, ima nekih restorančića i picerija okolo

ali u samom mestu nema ničega što bi bilo zanimljivo da se vidi, koliko znam

 

možeš da se prepireš sa Lazom oko toga da li treba kupiti nešto za jelo na jednom ili drugom štandu, pa da se smeješ kad počne da se duri :D

 

i da, od piva ima samo nekoliko vrsta Bada

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali bar mozes izmedju bendova da opet odes negde da relaksiras. ovde nit mozes da se vratis u hotel, nit ima bilo sta primamljivo blizu.

 

To stoji. Mi smo čak i sa festa izlazili povremeno, odma selo tu pored.

 

Ovo gore što reče za vodu se sećam kroz maglu da jes smor...ali mislim da smo mi ionako išli non-stop do šatora i nazad kad nam trebala voda (iskusno se ulogorili blizu ulaza), a unutra ionako pivo.

 

mozes ili da zujis po merchu, ili da spavas na livadi, ili da pijes sa nakazama i slusas kuruza kako drvi o partizanu.

 

Ovo zvuči kao petak veče u Bgu.

 

možeš da se prepireš sa Lazom oko toga da li treba kupiti nešto za jelo na jednom ili drugom štandu, pa da se smeješ kad počne da se duri :D

 

Ovo kao ja petkom veče kad nisam raspoložen :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

možeš da izađeš napolje, ima nekih restorančića i picerija okolo

ali u samom mestu nema ničega što bi bilo zanimljivo da se vidi, koliko znam

 

možeš da se prepireš sa Lazom oko toga da li treba kupiti nešto za jelo na jednom ili drugom štandu, pa da se smeješ kad počne da se duri :D

 

i da, od piva ima samo nekoliko vrsta Bada

 

jebiga, sponzori.

 

one kafane na ulazu su blagi uzas. ne bih krocio tamo.

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mislim na to

ima neka picerija u onim uličicama preko od crkve u centru, nije loše tamo

ima tu još nekoliko lokala, može da se posedi u toku dana ili uveče kad nema ništa na festivalu

 

ima i fun zone, ali mi tamo nismo bili poželjni zbog ovakvog ponašanja

https://scontent-fra...4b5&oe=5738F0C5

jer tu šatro ne sme da se ulazi :D

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze je bolji koncept kod tog Metal Days sto nemas nijedan krsten bend pre 19 pa mozes da se odmaras, ali na brutalu si bukvalno ceo dan.

 

odmoris se na 2-3 sata tu i tamo kad sviraju neki madballi i sick of it allovi, ali i to nije bas odmor. sedis na livadi ili klupi i pijes lose pivo

dakle, dosta spida

Share this post


Link to post
Share on other sites

metaldays je bulja iz prostog razloga što mora pijaća voda da se plati, a prodaje se isključivo u flašicama od pola litra koja te košta 1€+kapara 1 ili 1.5€ koju ti vrate kad im vratiš praznu flašicu. išao sam 2013 na jedan dan, i dehidrirali smo devojka i ja, iako smo potrošili 15€ samo na tu jebenu vodu...

Pa,izadjes van tog festival field-a i tu na 10 metara su ti cesme (kod tuseva),pa uzmi i zderi vode kol'ko hoces :)

Sta mislis zasto gomila mase hrli napolje,kako koji bend zavrsi.

 

A i ne moras na Suncu da stojis ceo dan.

A i bolje uzmi da pijes pivo (ako vec dajes pare na nesto),mani se vode.

 

Inace,nisam siguran,ali mislim da smes da uneses do pola litre vode "unutra" (festival ground).

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

ne moras 5 evra da dajes za usrane burgere kao kuruz.

 

 

Jesu li stvarno toliko skupi ?

 

Jel ima neki protein da se jede tamo i kakve su cene mesa generalno ?

 

sta ima za glib sem mojih jaja i kobaja i pljeskavica ? ( unutar festivala )

 

ajde bre ljudi diskutujte

entertain me

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

konkretno ti burgeri jesu

 

al pojedeš jedan i miran si do kraja dana, posle doglaviš nekom palačinkom recimo i to je to

 

Svestan si da Laza i ja vidimo sta ti napises ovde?

Dok smo nas dvojica imali tri obroka dnevno ti si ih imao bar devet. Prase jedno.

 

pa da se smeješ kad počne da se duri :D

 

Ovo je bila pobeda :D :D NECU! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

očekivao sam i Behemoth i Mgla-u i CD

i sad me nervira to što svi dolaze, pa moram barem da razmišljam o odlasku

 

pomisao na celodnevni put do Praga me deprimira

mada do Praga i nije strašno, problem je BG - Budimpešta

jebeni voz i 9 sati vožnje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, a sto ne uradis lakse a to je da odes sa Acom ili sa Hellion organizacijom, biras sta ti je bolje, eno ti na fejsu eventovi. Zajebancija zagarantovana u busu, vecinom je normalna ekipa.

Jebeno imas direkt do tamo, plus mogu da te ostave u Hradlecu ako tamo bukiras hotel.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...