Jump to content

2016.08.10-13. *Jaromer, Češka* Brutal Assault 2016 #21


HeLLsarma

Recommended Posts

a jes, oni idu direktno

 

ima u većim marketima u Hradecu menjačnica, možete i tamo, čini mi se da je bio dobar kurs

 

ima u većim marketima u Hradecu menjačnica, možete i tamo, čini mi se da je bio dobar kurs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt, kao da nikada niste nigde išli van Mirijeva. Možete kupiti češke krune u skoro svim domaćim bankama. Provereno je bolji kurs nego bilo gde u Češkoj. Česi su poznati po menjačnicama sa provizijom i sl.

  • Upvote 6
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ček, stvarno ne znate za menjačnicu kod egipćanina u pragu? daje kurs ko na guglu, svaka mu čast.

 

al što kaže Hoya, kapiram da se mogu pazariti i ovde u lokalu, ja sam lično par puta uzimao forinte po fenomenalnom kursu u Vip menjačnicama, samo ih treba pozvati prethodno da se proveri da li imaju na licu mesta ili da nabave.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt, kao da nikada niste nigde išli van Mirijeva. Možete kupiti češke krune u skoro svim domaćim bankama. Provereno je bolji kurs nego bilo gde u Češkoj. Česi su poznati po menjačnicama sa provizijom i sl.

 

A ko mi garantuje da će banka/menjačnica u koju odem da ima krune na gotovs?

 

Ne šparta mi se popreko Beograd i da zovem menjačnice toliko, zato sam pitao ovde šta može tamo da se obavi.

 

Ukratko, odjebi.

Edited by Angelystor
  • Upvote 4
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imate banke u Jaromeru, predje se most koji je prekoputa Tesca, imate 2,3 banke i postu. Kurs otprilike 25,26 kruna po evru plus neka mala provizija, nije mnogo. A tamo na festu je fazon 25 kruna po evru. Pa sad vi vidite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ko mi garantuje da će banka/menjačnica u koju odem da ima krune na gotovs?

 

Ne šparta mi se popreko Beograd i da zovem menjačnice toliko, zato sam pitao ovde šta može tamo da se obavi.

 

Ukratko, odjebi.

 

Odeš u bilo koju banku dan ranije (Intesa, Unicredit i Raiffeisen su najbolje), najaviš koliko novaca hoćeš da menjaš i sutra su ti spremne. Kada god putujem negde izvan evro zone tako menjam novce, makar za osnovne troškove pri dolasku (smeštaj, cigare, kafa, kurve i sl.).

 

Sisaj Zvezdo!

Edited by Tag Hoya
  • Upvote 6
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo je promenjen raspored, Gojira i Leprous se više ne poklapaju. Još kada bi sredili situaciju sa Mastodon-om i Shining-om...

 

Inače, novac uplaćen na narukvicu neće moći da se refundira ako se prethodno ne registrujete online, u slučaju da je nekome promaklo. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi ga ovaj što brani drugara sa sporta :haha: Dao je normalan odgovor iz druge.

 

Ali još uvek se poklapaju Dark Tranquillity i Ministry, šta bi tu birao?

 

ma i iz prve je bio dobar :D

 

Ministry, iako se ovaj raspada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt, kao da nikada niste nigde išli van Mirijeva. Možete kupiti češke krune u skoro svim domaćim bankama. Provereno je bolji kurs nego bilo gde u Češkoj. Česi su poznati po menjačnicama sa provizijom i sl.

 

 

Duvaj ga, ja nikad ni u Mirijevu nijesam bio.

Edited by In The Flesh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato što nemaš pojma :D

 

Daj link do neke mnogo dobre pesme Devildrivera, da ne idem random, evo došlo mi da ih čujem da vidim da li je ok moj utisak od pre 10 godina kad sam ih čuo jednom i nikad više xD

 

http://www.youtube.com/watch?v=aPNyKuGd74Q

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZJTTSP1t3RA

torima bitno je da gruva, ok ?

 

 

 

dobra je DevilDriver obrada 16 Horsepower ako ste opušteni momci slobodnih pogleda na svet

 

veoma, poslusao sam ceo taj album od 16 horsepower zbog pesme, odlican bend

Edited by PajatheTrut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...