Jump to content

2016.04.05. *Dom omladine, Beograd* Death DTA, Obscura


VoivodBG

Recommended Posts

Bolje orginal Gorgac nego Death tribute, jbg.

 

Ja bih išao na ovo, al' ću da preskočim verovatno, radi štekanja para i ispitnog roka.

 

...vidga, bos(s), a svira sa šes' žica...

 

Najjači mi je kad skine dve žice na petožičanom (ostavi prvu, treću i petu), da može desna ruka da diše...

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje orginal Gorgac

 

 

original kolko i ovaj dta :P

 

...ma išo bi i ja na kanadjane, al zapalo u najgorem mesecu, dva certa + dva rodjendana = 100+ jevreja... jbg.

 

Lep provod svima u pešti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Inače. ako ne sviraju Jealousy jebaću im sve po spisku!

 

I ja se nadam, mislim da ima velike šanse da je sviraju, obzirom da je individual turneja, takodje bi bilo lepo čuti i Mentally Blind, ali i naravno što više pesama sa Humana!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

SUNCE TI JEBEM U PIČKU!!!

 

Ovo je bolje nego što sam mislio, samo da naši tonci ne zaseru! Ako mogu da primetim, meni Felpsov vokal nešto izmedju Čaka i Van Drunena.

 

Da li stvarno mislis da tako velike turneje ne vode tonce i svetladjije sa sobom nego se oslanjaju na ono sto ih zatekne na mestu dogadjanja? Sve to naravno ne garantuje nista, tj. ne garantuje dobar zvuk.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jbg mislim da su mahom tonci bili lokalci, ali da naravno da i od samog prostora mnogo zavisi, a to me najviše i plaši, jerbo nijedan do sada cert u Amerikani nije bog-zna-kako zvučao, Cannibali su daleko bolje zvučali u skc-u, mada iskreno nije baš ni krš zvuk!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...