Jump to content

2016.04.05. *Dom omladine, Beograd* Death DTA, Obscura


VoivodBG

Recommended Posts

Ne, nikada i nigde na ovakvim turnejama tonci nisu lokalci. Amerikana nije odlican, ali je vrlo solidan prostor, sto se zvuka tice, sa jako lepom opremom, tako da, ko ume i hoce da se potrudi, tu dobije bez mnogo problema, u najmanju ruku, dobar zvuk. To sto je baja 42. dan na turneji, dodje, ucita preset sa 3. koncerta, malo koriguje i sedne da bulji u svoj tablet/telefon/laptop, to je druga stvar i osnovno nepostovanje ljudi koji su platili velike pare da to gledaju. Nazalost, ima i takvih likova.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

P1010001.jpg

 

 

Ehhh, da mi je neko pre samo par godina rekao da ću imati kartu sa ovim logom na njoj, verovatno bi mu rekao da ima (pre)bolestan smisao za humor i otero bi ga u tri lepe...

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad nemaš smisao za biznis :D

 

nema ni jedan obckurin snimak jos uvek

niti ikakve setliste

 

Oni su prošli put bili takav raspad uživo, od svega se čulo ŽŽŽŽ i u pozadini triger TAKATAKATAKATAKA, tako da izbacivanje sirovih lajv klipova u cilju promocije možda i nije dobra ideja za njih :D

 

Ja ti od srca želim da dokažu da grešim!

 

Ruku na srce, nisu jedini bend koji je tako zvučao u velikoj sali SKCa... Nije baš isti žanr (tehnički masturbacioni prog-death :D), ali su ostali bendovi iste večeri (Dying Fetus i Cannibal Corpse) zvučali pet puta bolje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad nemaš smisao za biznis :D

 

 

Sve je to rokenrol :mhihi:

 

Što se tiče Obscure, da tačno je da su užasno zvučali u skc-u, ali npr i Nile je takodje tamo zvučao ko kurac, za razliku od druge svirke 2011-te kada su zvučali savršeno, namerno sam poredio njih jer su oba benda tehničke prirode( :mhihi:), tako da sve zavisi od prostora i naravno tonca, jbg kao što sam već rekao, ja u amerikani nikada nisam doživeo katarzu, ali takodje nikada nije bila ni totalna propast...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da me ne bi strefio šlag na licu mesta, mada i ovako ne znam kako ću ovo preživeti...

 

i da naravno, samo sam postavio link, ne bih da otkrivam, ko želi da pogleda, eto mu, ja sam u ovom slučaju preslab jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koj kurac gledate setliste ???? jel zbog štrebanja lyricsa ???

 

Da

trve se mora biti

 

Kad nemaš smisao za biznis :D

 

 

 

Oni su prošli put bili takav raspad uživo, od svega se čulo ŽŽŽŽ i u pozadini triger TAKATAKATAKATAKA, tako da izbacivanje sirovih lajv klipova u cilju promocije možda i nije dobra ideja za njih :D

 

Ja ti od srca želim da dokažu da grešim!

 

 

Gledao sam lajv snimak sa brutala, bedno zvuci i neuvezbano

mislim da nece omanuti, barem se nadam, a i da omanu, zabole me kurcilic, i onako sam sve pesme urezao sebi u mozak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam Obscuru gledao 2006. u maloj sali Skca, kad su svirali u prvoj postavi. Tad su zvucali bolje nego u Skcu velikom par godina kasnije, mada to nije ni cudo, pogotovo sto se predgrupama ugl userava zvuk kako bi glavni bend zvucao bolje.

Ali sve to nije ni bitno, ko na ovo ide zbog njih, taj nije normalan :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali sve to nije ni bitno, ko na ovo ide zbog njih, taj nije normalan :haha:

 

Онда ме вежите у лудачку кошуљу , јер сам због обцкуриних рифова испразнио великe количине сјемене течности.

Edited by PajatheTrut
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebale ih predgrupe, dolazim da gledam Death DTA. Tačnije, jebale ih domaće predgrupe. Srećom, verovatno će poštovati satnica, pa ću doći tek oko 21h na Obscuru...

Edited by Baal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...