Jump to content

2016.04.05. *Dom omladine, Beograd* Death DTA, Obscura


VoivodBG

Recommended Posts

Pa šta, treba iz bugarske da dovedu predgrupe? Ionako se satnica poštuje(barem u zadnje vreme), ako te ne zanima, dodješ lepo četrdesetak min. kasnije, ne vidim čemu hejt, a i to je dobra prilika domaćim bendovima da se predstave pred koliko-toliko većem auditorijumu, a i da malo zagreju atmosferu pred hedlajnere!

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da se poštuje satnica i zbog samog prostora(tj. doma omladine), inače ona nije ni objavljena, mogao bi organizator da se oglasi, predpostavljam da će DTA početi oko 22h, zar ne?

 

BTW 001 :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil::blek::rockdevil: :rockdevil: :blek::rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno neko ko me razume

 

Mislim ono, alitor mi je najajci domaci bendm ali jebale ih vise domace predgrupe,smaraju sa time

 

Ovo da se pinuje i Mandrak kurac Mandrak da svira neđe. Danguba, 'upat 150 kinti', duvajte ga i Mandrače i Lotare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da se poštuje satnica i zbog samog prostora(tj. doma omladine), inače ona nije ni objavljena, mogao bi organizator da se oglasi, predpostavljam da će DTA početi oko 22h, zar ne?

 

BTW 001 :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil::blek::rockdevil: :rockdevil: :blek::rockdevil: :rockdevil:

 

I ja mislio, a onda Ozric Tentacles krenuo u 01:30h. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ko je taj Ozrić bre :mhihi:, elem, uvek postoji mogućnost za kašnjenje, usled raznih problema, ali na poslednjih desetak svirki-koncerata je sve uglavnom počinjalo na vreme(ne računam 10-15min), mislim nekada je to stvarno bila praksa kod nas, da svirke kasne jedno sat, dva, ipak sad idemo ka eu :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Demone, pitam ko je bio organizator Ozrica a ne gde je bilo.

 

MH concerts gleda da sve pocne u minut,tako da verujem da ce i ovo.

 

bend gleda da sve pocne u minut ako im je to u interesu, ne odlucuje organizator nista

 

uglavnom je bendovima u interesu da se zavrsi na vreme i da se spakuju na vreme da bi na vreme stici do sledece destinacije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je do jaja. Kako se Max Phelps dere i kako ima jak glas, svaka cast coveku. Hoglan je nenormalan, bas je otprasio. Ton solaza je bio odlican, k'o na albumima. Jedino sto sam bass na nekim pesmama odlicno cuo a na nekim pesmama jedva da sam cuo. Uz cepove za usi zvuk mi je bio super.

 

Obscuru ne obozavam nesto, volim samo drugi album, al' drago mi je sto sam ispratio takvu neku technical death metal svirku. Iako mi nije bila nesto xD

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uz cepove za usi zvuk mi je bio super.

 

Dva dana pred ovo idem na koncerte i nosio čepove, a nisu mi trebali, sinoć ih zaboravim kod kuće, a trebalo su mi. Nije bio loš zvuk, za DO bolje ovoga na metal svirci i teško da može, ali falili čepovi.

 

OK bilo sve u svem', ne bih razglabao.

 

DEATH DTA nastup traje 120min.

 

Ovo baš i nije bilo, a ne znam i što, imali vremena i on dve-tri pesme što bili prethodnih večeri da sviraju.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno je bilo emocija u publici, atmosfera uzavrela, ne zna se na kojoj pesmi je vise ludela publika.

Za ceo bend se zna, slave Caka i njegova remek dela na najbolji moguci nacin, pokazali su to prvi put kad sam ih gledao, pokazali su i sad kod nas, i mislim da su bili oduševljeni prijemom kod nas.

Hvala Didjordjiu, Maksu, Hoglanu i Bobiju na vece prasenja i slavljenja u ime Caka!

 

Obscura su bas lose zvucali, ali nista nije sprecilo da i kod njih bude kuvanje u publici, ispade da je najbolji zvuk bio na

The Anticosmic Overload. U svakom slucaju i oni su ubili.

Dosta vise Amerikane, ocigledno da je losa akustika a i kuvalo je kao u paklu, ne moze da se dise, jebala ih losa ventilacija. Nek se jebeno vrate koncerti u SKC!

 

Alitor su dobili sansu da zasviraju pred legendama, i opravdase, kratak nastup ali ubitacan, momci napreduju, bilo je i na njima dosta ljudi. Svaka im cast, ovo im je mnpgo znacilo.

 

Na kraju hvala pokojnom Caku sto je sa njegovim remek delima ostavio neizbrisiv trag u metalu, a i celoj muzickoj istoriji.

 

Godfather of death metal!

 

 

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...